Marki » F-H » cytrusowo - gourmand « Grupy

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel marki Harajuku Lovers to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Vinals. Nutami głowy są cytryna amalfi, mandarynka i jeżyna; nutami serca są jaśmin, esencja różana i orchidea; nutami bazy są paczula, cukier, nuty drzewne, piżmo i wanilia.

Cytryna Amalfi Mandarynka Jeżyna

Jaśmin Esencja różana Orchidea

Paczula Cukier Nuty drzewne Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel by Harajuku Lovers.

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel marki Harajuku Lovers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel marki Harajuku Lovers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Orangette Demeter Fragrance Orange Cream Pop So...? So...? Susanne Lang Sula  Beach Beauty Playering Set Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Ebba Los Angeles By Sand ID Parfums Jardin de Sicile Black Phoenix Alchemy Lab ASP Viper Snake Oil Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Amande Alexa Lixfeld 004