Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mam: 1

kokosowy
tropikalny
Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia

Harajuku Lovers Sunshine Cuties G marki Harajuku Lovers to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Harajuku Lovers Sunshine Cuties G został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gabriela Chelariu. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i kokos; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, heliotrop, brzoskwinia i gardenia tahitańska; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Kokos

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Heliotrop Brzoskwinia Gardenia tahitańska

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harajuku Lovers Sunshine Cuties G by Harajuku Lovers.

Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harajuku Lovers Sunshine Cuties G marki Harajuku Lovers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harajuku Lovers Sunshine Cuties G marki Harajuku Lovers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict 2 Donna Karan DKNY Be Delicious Shine Sweet Years Funny Days Armand Basi Lovely Blossom Oriflame Pop Glam Glossy Pink Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete Tocca Giulietta Women Secret w`eau Sunset Next Just Pink Keiko Mecheri Grenats Gres Caline Blooming Moments Bath and Body Works Sweet Pea Forever