Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Harajuku Lovers dla kobiet

żółtych kwiatów
Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby marki Harajuku Lovers to kwiatowe perfumy dla kobiet. Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Nutami głowy są neroli, mandarynka i słonecznik; nutami serca są czerwony mak, jaśmin i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są wetyweria, piżmo i brzoza.

Neroli Mandarynka Słonecznik

Czerwony mak Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Wetyweria Piżmo Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby by Harajuku Lovers.

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby marki Harajuku Lovers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby marki Harajuku Lovers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Foliflora Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Prada No4 Fleurs d'Oranger Oscar de la Renta Oscar Summer Gap Mandarin Jasmine No.094 Avon C'est Moi Caron French Cancan Halle Berry Halle Pure Orchid Byredo La Tulipe American Beauty Beloved Purple Blossom Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk