Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia

Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel marki Harajuku Lovers to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi czerwone jagody; nutami serca są fiołek, róża i cukier; nutami bazy są nuty słodkie i ambra.

Czerwone jagody

Fiołek Róża Cukier

Nuty słodkie Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel by Harajuku Lovers.

Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harajuku Lovers Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel marki Harajuku Lovers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harajuku Lovers Pop Electric Lil' Angel marki Harajuku Lovers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Verino Mellow Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Jacadi Jacadi Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Profumum Roma Acqua e Zucchero Rampage Blue Eyes Lilly Pulitzer Wink Victoria`s Secret Dream Angels Wish Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Morgan Psychedelice Amway Sun Dapples Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh