Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Harajuku Lovers Love Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Love Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Love Harajuku Lovers dla kobiet Filmy
Harajuku Lovers Love Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia Harajuku Lovers Love Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia Harajuku Lovers Love Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia Harajuku Lovers Love Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia

Harajuku Lovers Love marki Harajuku Lovers to kwiatowe perfumy dla kobiet. Harajuku Lovers Love został wydany w 2008 roku. Harajuku Lovers Love stworzyli Yves Cassar i Pascal Gaurin. Nutami głowy są bergamotka, pomelo, brzoskwinia i bambus; nutami serca są piwonia, róża, narcyz i jaśmin; nutami bazy są ylang-ylang i wanilia.

Bergamotka Pomelo Brzoskwinia Bambus

Piwonia Róża Narcyz Jaśmin

Ylang-ylang Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harajuku Lovers Love by Harajuku Lovers.

Harajuku Lovers Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harajuku Lovers Love marki Harajuku Lovers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harajuku Lovers Love marki Harajuku Lovers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beyond Paradise Givenchy So Givenchy Estée Lauder Beautiful Precious Drops Estée Lauder Pleasures Summer Fun The Different Company Jasmin de Nuit L`Artisan Parfumeur Verte Violette Lorenzo Villoresi Donna Prada Infusion de Fleur d'Oranger Priscilla Presley Roses and More Michael Storer Yvette Chantecaille Petalia Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama