Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Hanae by Hanae Mori Hanae Mori dla kobiet

Hanae by Hanae Mori Hanae Mori dla kobiet

Hanae by Hanae Mori Hanae Mori dla kobiet Zdjęcia Hanae by Hanae Mori Hanae Mori dla kobiet Zdjęcia Hanae by Hanae Mori Hanae Mori dla kobiet Zdjęcia Hanae by Hanae Mori Hanae Mori dla kobiet Zdjęcia

Hanae by Hanae Mori marki Hanae Mori to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Hanae by Hanae Mori został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są sycylijska bergamotka, czarna porzeczka, czerwone jabłko i kwiat pomarańczy; nutami serca są poziomka, jaśmin, róża herbaciana, toffee i paczula; nutami bazy są syjamski benzoes, wanilia, drzewo sandałowe i ekstrakt białego cedru.

Sycylijska bergamotka Czarna porzeczka Czerwone jabłko Kwiat pomarańczy

Poziomka Jaśmin Róża herbaciana Toffee Paczula

Syjamski benzoes Wanilia Drzewo sandałowe Ekstrakt białego cedru

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hanae by Hanae Mori by Hanae Mori.

Hanae by Hanae Mori Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hanae Mori Hanae by Hanae Mori, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hanae Mori Hanae by Hanae Mori, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hanae by Hanae Mori marki Hanae Mori. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hanae by Hanae Mori marki Hanae Mori reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Paco Rabanne Ultraviolet Van Cleef & Arpels First Love Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Houbigant Lutece Jeanne Arthes Sultane Gold Keiko Mecheri Oliban Scents of Time Maya Accessorize Accessorize Ulric de Varens Indra Nejma Nejma 4