Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Maysaa Hamidi Oud & Perfumes dla kobiet

Maysaa Hamidi Oud & Perfumes dla kobiet

Maysaa marki Hamidi Oud & Perfumes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, ambra, nuty drzewne, piżmo, nuty owocowe, róża i szafran.

Nuty kwiatowe Ambra Nuty drzewne Piżmo Nuty owocowe Róża Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maysaa by Hamidi Oud & Perfumes.

Maysaa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hamidi Oud & Perfumes Maysaa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hamidi Oud & Perfumes Maysaa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maysaa marki Hamidi Oud & Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maysaa marki Hamidi Oud & Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Puma Woman Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Esteban Folie de Figue Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Rene Lezard Identite Molinard Molinard de Molinard Novae Plus White Gold Novae Plus Pearl Blue Sarantis C-Thru Ruby Mistral Lychee Rose Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon