Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Maysaa Hamidi Oud & Perfumes dla kobiet

Maysaa Hamidi Oud & Perfumes dla kobiet

Maysaa marki Hamidi Oud & Perfumes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, ambra, nuty drzewne, piżmo, nuty owocowe, róża i szafran.

Nuty kwiatowe Ambra Nuty drzewne Piżmo Nuty owocowe Róża Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maysaa by Hamidi Oud & Perfumes.

Maysaa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hamidi Oud & Perfumes Maysaa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hamidi Oud & Perfumes Maysaa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maysaa marki Hamidi Oud & Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maysaa marki Hamidi Oud & Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Sheer Summer Jil Sander Stylessence Giorgio Beverly Hills G Roxy Roxy Jacadi Jacadi Lobogal Lobogal Gold Celine Dion Sensational Moment O Boticario Ma Cherie Jeans Alta Moda Dreams Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Mauboussin Mauboussin Pour Elle Jeanne Arthes Boum Que Calor