Marki » F-H » orientalne « Grupy

Jannet el Firdaus Hamidi Oud & Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Jannet el Firdaus Hamidi Oud & Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Jannet el Firdaus marki Hamidi Oud & Perfumes to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, piżmo, róża i drzewo sandałowe.

Ambra Piżmo Róża Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jannet el Firdaus by Hamidi Oud & Perfumes.

Jannet el Firdaus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hamidi Oud & Perfumes Jannet el Firdaus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hamidi Oud & Perfumes Jannet el Firdaus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jannet el Firdaus marki Hamidi Oud & Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jannet el Firdaus marki Hamidi Oud & Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Hanae Mori Hanae Mori Elizabeth Taylor Passion Penhaligon`s Artemisia Fresh Tobacco Caramel Lavanila Laboratories Pure Vanilla Korloff Paris Kn°II Molinard Ambre Boadicea the Victorious Intriguing Ayala Moriel Fete d'Hiver Michael Storer Monk Rasasi Shatha Al Oudh D.S. & Durga Resin