Marki » F-H » orientalne « Grupy

Woman Amber Halston dla kobiet

Woman Amber Halston dla kobiet

dymny

Woman Amber marki Halston to orientalne perfumy dla kobiet. Woman Amber został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mandarynka, czerwona porzeczka i aldehydy; nutami serca są tuberoza, ambra i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, olibanum i zamsz.

Mandarynka Czerwona porzeczka Aldehydy

Tuberoza Ambra Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Olibanum Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Woman Amber by Halston.

Woman Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halston Woman Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halston Woman Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Woman Amber marki Halston. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Woman Amber marki Halston reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Davidoff Relax Avon Black Suede Tom Ford Amber Absolute Thierry Mugler Angel La Part des Anges Boucheron Initial Perle de Soleil Pupa Puposhka Gold Davidoff Silver Shadow Private Antonio Banderas Spirit VIP for Men Yves Rocher Aztek Sonoma Scent Studio Ambre Noir Catherine Lara Aral Un des Sens Michel Germain Sexual Secret Men