Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Unbound for Men Halston dla mężczyzn

Unbound for Men Halston dla mężczyzn

Unbound for Men Halston dla mężczyzn Zdjęcia

Unbound for Men marki Halston to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Unbound for Men został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, zielone liście, liść palmy i liść pomidora; nutami serca są brzoza, kolendra, biały fiołek, papryczka pimento, szałwia i kardamon; nutami bazy są gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, mech dębowy i wetyweria.

Czarna porzeczka Zielone liście Liść palmy Liść pomidora

Brzoza Kolendra Biały fiołek Papryczka pimento Szałwia Kardamon

Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Unbound for Men by Halston.

Unbound for Men Recenzje Perfum

Johnny Tetris
Johnny Tetris

Zaznaczam na wstępie, że markę Halston kojarzę jedynie z koszmarnym z14 for men. Po zapach Unbound sięgnąłem trochę wbrew sobie… bo prezenty zwyczajowo się przyjmuje. Fajerwerków się nie spodziewałem w każdym razie.
Zanim odpaliłem atomizer, po kanciastym flakoniku i nazwie oczekiwałem, jakiegoś kolońskiego straszydła. Perfumy, okazały się jednak całkiem przyjemną alternatywą dla wszelkich ciężkich pachnideł z cyklu; dziadek siedzi w fotelu i opowiada o wojnie. Nawiązując do wcześniejszej recenzji, dodam nieśmiało, że całkiem nieźle radzą sobie gdy jest ciepło, nie polecam gdy dzień jest upalny bo wtedy ich kreacja sprowadza się do wody z zielonego ogórka. Wody, która szybko znika ze skóry, wypada dodać.

Optymalna trwałość to u mnie 5-6h jednak najczęściej to 5h i ‘nagła śmierć’… Projekcja słaba w porywach do średnia.
Akurat przy tej kompozycji, uważam że to dobrze. Bo woda nie zaczyna nas nudzić, ani osaczać swoim zielonym liściastym aromatem. No i właśnie, od początku jest bardzo zielono.
Potem robi się miejsce dla pozostałych składników. To co zaczyna nieśmiało przebijać po kilkunastu minutach od użycia, nieznacznie ten zielony klimat jednak przebija. Czuć tu porzeczkę choć bardziej skłaniałbym się w kierunku fiołka. Pachnie ładnie, na tyle ładnie że może się podobać młodym facetom. Świeży, lekko ‘rozwodniony’ z pewnością niezbyt głęboki zapach, który podobnie jak nasze zeznanie podatkowe bez żadnych odliczeń, raczej nie pozostanie w pamięci na długo.

Rekomendacja? Do codziennego użytku. Raczej dla facetów do 30-tki. Szału nie ma, odwłoka nie urywa. Średniak, któremu może jednak warto dać szansę ---

xentrix
xentrix

to przyjemny zapach, dzis zastosowany w upale nawet sie sprawdził. Trwalosc 6-7 godzin , projekcja typowa dla świeżaków , czyli mogłaby byc lepsza. Od razu powiem ,ze to pachnidełko nowoczesne , próżno tutaj szukać chociażby jakiejkolwiek analogii do klasyków Halstona 1-12 czy Z-14. Tamte są z innej "szkoły perfumeryjnej" .To zapach nowoczesny. Dla mnie tylko na lato , na upały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halston Unbound for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halston Unbound for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Unbound for Men marki Halston. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Unbound for Men marki Halston reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Gucci Gucci Nobile Lacoste Eau de Sport Jesus Del Pozo Adventure Quasar Paco Rabanne Tenere Etienne Aigner Aigner pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Histoires de Parfums 1725 Tous Tous In Heaven Him Alain Delon Samourai 47 Andy Warhol Andy Warhol pour Homme Houbigant Fougere Royale (2010)