Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Man Amber Halston dla mężczyzn

Man Amber Halston dla mężczyzn

agarowy

Man Amber marki Halston to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są geranium, bergamotka i tymianek; nutami serca są francuskie labdanum, ambra i mirra; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i agar (oud).

Geranium Bergamotka Tymianek

Francuskie labdanum Ambra Mirra

Piżmo Cedr Virginia Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Man Amber by Halston.

Man Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halston Man Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halston Man Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Man Amber marki Halston. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Man Amber marki Halston reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Organza Indecence Valentino V pour Homme Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Robert Piguet Visa 2007 Givenchy Pi Leather Jacket Bensimon Cologne Bensimon 1993 Rodier Rodier pour Femme Nicole Miller Nicole Miller for Men Reminiscence Eau de Patchouli Everlast Original 1910 Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Farmacia SS. Annunziata Ambra Nera