Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Man Amber Halston dla mężczyzn

Man Amber Halston dla mężczyzn

agarowy
dymny

Man Amber marki Halston to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są geranium, bergamotka i tymianek; nutami serca są francuskie labdanum, ambra i mirra; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i agar (oud).

Geranium Bergamotka Tymianek

Francuskie labdanum Ambra Mirra

Piżmo Cedr Virginia Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Man Amber by Halston.

Man Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halston Man Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halston Man Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Man Amber marki Halston. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Man Amber marki Halston reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Yves Rocher Voile d'Ambre Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Oleg Cassini Cassini for Men Rodier Rodier pour Femme Ava Luxe Hong Kong Garden S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive Smell Bent Incensed Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men