Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Halston Woman Halston dla kobiet

Halston Woman Halston dla kobiet

Halston Woman Halston dla kobiet Zdjęcia

Halston Woman marki Halston to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Halston Woman został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Nutami głowy są bergamotka, nagietek i czarna porzeczka; nutami serca są róża, jaśmin i korzeń irysa; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Nagietek Czarna porzeczka

Róża Jaśmin Korzeń irysa

Paczula Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Halston Woman by Halston.

Halston Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halston Halston Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halston Halston Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Halston Woman marki Halston. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Halston Woman marki Halston reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Essence d’eau Slava Zaitsev Maroussia Bijan Bijan With a Twist Leonard Leonara Aubusson Desirade Flirt! Glamourazzi Alfred Sung Pure Moment Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Molinard Ecoute Moi Carven Variations Jacques Fath Expression NafNaf Expression