Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Halston Woman Halston dla kobiet

Halston Woman Halston dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Halston Woman Halston dla kobiet Zdjęcia

Halston Woman marki Halston to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Halston Woman został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Nutami głowy są bergamotka, nagietek i czarna porzeczka; nutami serca są róża, jaśmin i korzeń irysa; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Nagietek Czarna porzeczka

Róża Jaśmin Korzeń irysa

Paczula Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Halston Woman by Halston.

Halston Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halston Halston Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halston Halston Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Halston Woman marki Halston. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Halston Woman marki Halston reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Grand Amour Air-Val International Minnie Mouse Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Calvin Klein Secret Obsession Coty La Voce Renee Fleming Dana Heaven Sent DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) Penhaligon`s Amaranthine Pierre Wulff Gilda Queen Latifah Queen of Hearts Rose en Bos Rose & Vines Toni Gard Toni Gard Woman