Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Halston Sheer Halston dla kobiet

Halston Sheer Halston dla kobiet

Mam: 2

Halston Sheer marki Halston to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Halston Sheer został wydany w 1998 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat jabłoni, drzewo sandałowe, bez, gruszka i piżmo.

Kwiat jabłoni Drzewo sandałowe Bez Gruszka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Halston Sheer by Halston.

Halston Sheer Recenzje Perfum

Halston Sheer by Halston 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halston Halston Sheer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halston Halston Sheer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Halston Sheer marki Halston. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Halston Sheer marki Halston reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Petite Cherie Andy Warhol Marilyn Rose Floris Bouquet de La Reine Marc Jacobs Apple Splash Jacques Fath Yin Imperial Les Petits Plaisirs Mure Mystique M. Micallef Royal Muska Alta Moda Dreams Mauboussin Mauboussin Pour Elle Jeanne Arthes Boum Be Different Lulu Castagnette Lady Castagnette Jeanne Arthes Mascarade