Marki » F-H » « Grupy

Halston Man Halston dla mężczyzn

Halston Man Halston dla mężczyzn

ziołowy

Halston Man marki Halston to perfumy dla mężczyzn. Halston Man został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Nutami głowy są cytrusy, dzięgiel i marakuja; nutami serca są lawenda, mięta i kardamon; nutami bazy są paczula, francuskie labdanum i piżmo.

Cytrusy Dzięgiel Marakuja

Lawenda Mięta Kardamon

Paczula Francuskie labdanum Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Halston Man by Halston.

Halston Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halston Halston Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halston Halston Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Halston Man marki Halston. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Halston Man marki Halston reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Romea D`Ameor The Mistresses of Louis XIV Royal Copenhagen Royal Copenhagen Musk Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme Victoria`s Secret Vertical Baxter of California Bravado3 Eclectic Collections Impression Keiko Mecheri Cuir Cordoba Sean John Unforgivable Night S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme Shiara Amber Musk Renato Balestra Argento Pour Homme