Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Catalyst for Men Halston dla mężczyzn

Catalyst for Men Halston dla mężczyzn

Catalyst for Men Halston dla mężczyzn Zdjęcia

Catalyst for Men marki Halston to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Catalyst for Men został wydany w 1994 roku. Catalyst for Men stworzyli Ilias Ermenidis i Harry Fremont. Nutami głowy są pomarańcza, dzięgiel, kminek, tuberoza, lawenda, wódka, mandarynka, narcyz, galbanum, bazylia, jaśmin, mięta, szałwia, olej różany i bergamotka; nutami serca są zielona trawa, gałka muszkatołowa, goździk (roślina), liść laurowy, rumianek, cynamon, fiołek, konwalia, czarna porzeczka i róża; nutami bazy są labdanum, skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, benzoes, kokos, mech dębowy, wetyweria, kadzidło i cedr.

Pomarańcza Dzięgiel Kminek Tuberoza Lawenda Wódka Mandarynka Narcyz Galbanum Bazylia Jaśmin Mięta Szałwia Olej różany Bergamotka

Zielona trawa Gałka muszkatołowa Goździk (roślina) Liść laurowy Rumianek Cynamon Fiołek Konwalia Czarna porzeczka Róża

Labdanum Skóra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Benzoes Kokos mech dębowy Wetyweria Kadzidło Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Catalyst for Men by Halston.

Catalyst for Men Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Zapach napewno rzadko spotykany,ciekawy flakon i niska cena. Sam zapach - balsamiczno+zielony.
Czuć wyraźnie żywicę drzew iglastych. Zapach zdecydowanie dla starszych,parametry przeciętne.
Na plus zasługuje bogactwo użytych składników - za każdym razem dostrzegamy nowy element składowy układanki zapachowej. Polecam przetestować przed zakupem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halston Catalyst for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halston Catalyst for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Catalyst for Men marki Halston. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Catalyst for Men marki Halston reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Estée Lauder Lauder for Men Maurer & Wirtz Tabac Tom Tailor New Experience Man Paco Rabanne Tenere Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Jardin de France Fougere Bruno Banani Made for Men Vicky Tiel Ulysse Roxana Illuminated Perfume Vera Arno Sorel Shaman