Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Catalyst for Men Halston dla mężczyzn

Catalyst for Men Halston dla mężczyzn

Catalyst for Men Halston dla mężczyzn Zdjęcia

Catalyst for Men marki Halston to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Catalyst for Men został wydany w 1994 roku. Catalyst for Men stworzyli Ilias Ermenidis i Harry Fremont. Nutami głowy są pomarańcza, dzięgiel, kminek, tuberoza, lawenda, wódka, mandarynka, narcyz, galbanum, bazylia, jaśmin, mięta, szałwia, olej różany i bergamotka; nutami serca są zielona trawa, gałka muszkatołowa, goździk (roślina), liść laurowy, rumianek, cynamon, fiołek, konwalia, czarna porzeczka i róża; nutami bazy są labdanum, skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, benzoes, kokos, mech dębowy, wetyweria, kadzidło i cedr.

Pomarańcza Dzięgiel Kminek Tuberoza Lawenda Wódka Mandarynka Narcyz Galbanum Bazylia Jaśmin Mięta Szałwia Olej różany Bergamotka

Zielona trawa Gałka muszkatołowa Goździk (roślina) Liść laurowy Rumianek Cynamon Fiołek Konwalia Czarna porzeczka Róża

Labdanum Skóra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Benzoes Kokos mech dębowy Wetyweria Kadzidło Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Catalyst for Men by Halston.

Catalyst for Men Recenzje Perfum

Catalyst for Men by Halston 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halston Catalyst for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halston Catalyst for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Catalyst for Men marki Halston. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Catalyst for Men marki Halston reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Azzaro Azzaro pour Homme Alfred Sung Paradise Homme Tom Tailor Bodytalk Man Lancetti Lancetti Homme Azzaro Cockpit Diptyque Eau d'Elide Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 The American Line Air Force - Stealth Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Gosh On Stage Jeanne Arthes Extreme Limit Rock