Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Halloween Tropical Halloween dla kobiet

Halloween Tropical Halloween dla kobiet

lekko korzenny

Halloween Tropical marki Halloween to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Halloween Tropical został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, lima, irys, gardenia, różowy pieprz, lawenda, fiołek, konwalia i róża.

Mimoza Lima Irys Gardenia Różowy pieprz Lawenda Fiołek Konwalia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Halloween Tropical by Halloween.

Halloween Tropical Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halloween Halloween Tropical, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halloween Halloween Tropical, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Halloween Tropical marki Halloween. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Halloween Tropical marki Halloween reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Femme Individuelle Joop! Muse Jean Patou Sublime Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Marks and Spencer Autograph New York Bijan Bijan With a Twist Jacomo Anthracite Penhaligon`s Orange Blossom Jacques Fath Eau de Fath Loewe Gala LR Heidi Klum Lulu Beauty Marlena