Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Halloween Man Rock On Halloween dla mężczyzn

Halloween Man Rock On Halloween dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Halloween Man Rock On Halloween dla mężczyzn Zdjęcia Halloween Man Rock On Halloween dla mężczyzn Zdjęcia

Halloween Man Rock On marki Halloween to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Halloween Man Rock On został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, kardamon, bambus i cytryna; nutami serca są czerwone jabłko, lawenda, rozmaryn i liść fiołka; nutami bazy są mech, drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Różowy pieprz Kardamon Bambus Cytryna

Czerwone jabłko Lawenda Rozmaryn Liść fiołka

Mech Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Halloween Man Rock On by Halloween.

Halloween Man Rock On Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halloween Halloween Man Rock On, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halloween Halloween Man Rock On, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Halloween Man Rock On marki Halloween. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Halloween Man Rock On marki Halloween reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Dolce&Gabbana D&G Masculine Perry Ellis 360° Blue for Men L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar Jo Malone Vetyver Diptyque Philosykos Jardin de France Vetiver Donna Karan DKNY Men 2009 Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 Ralph Lauren Big Pony 1 Adolfo Dominguez U Can Carlos Savina Novaya Zarya Sasha