Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

Halloween Kiss Halloween dla kobiet

Halloween Kiss Halloween dla kobiet

wodny
Halloween Kiss Halloween dla kobiet Zdjęcia Halloween Kiss Halloween dla kobiet Zdjęcia

Halloween Kiss marki Halloween to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Halloween Kiss został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są arbuz, czerwone jagody, gruszka, fiołek, bergamotka, czerwona pomarańcza i coca-cola; nutami serca są orchidea, frezja, gardenia, piwonia i brzoskwinia; nutami bazy są drzewo tekowe, wanilia, fasolka tonka, paczula i czekolada.

Arbuz Czerwone jagody Gruszka Fiołek Bergamotka Czerwona pomarańcza Coca-Cola

Orchidea Frezja Gardenia Piwonia Brzoskwinia

Drzewo tekowe Wanilia Fasolka tonka Paczula Czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Halloween Kiss by Halloween.

Halloween Kiss Recenzje Perfum

Klasyczne Halloween lubię – niestety ten zapach nie ma z nim wiele wspólnego. Owocowo – paczulowy, z dodatkiem czekolady – baza łudząco przypomina wykastrowanego Angela. Nudy – zapach jakich obecnie tysiące.

kasiapelasia
kasiapelasia

słodkie waniliowe perfumy z dodatkiem kwiatowym..megasłodkie powiedziałabym.nie wyczuwam czekolady ani paczuli-poprostu kwiaty-białe i rózowe albo czerwone oraz czerwone owoce.niezłe ale żadne wow.oddalam kolezance bo nic specjalnego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halloween Halloween Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halloween Halloween Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Halloween Kiss marki Halloween. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Halloween Kiss marki Halloween reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Naomi Campbell Queen of Gold Lady Gaga Eau de Gaga 001 Yves Saint Laurent Black Opium Calvin Klein CK One Shock For Her Giorgio Armani Si Juliette Has A Gun Lady Vengeance Trussardi Donna Trussardi 2011 Elie Saab Le Parfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Versace Crystal Noir Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Hypnotic Poison Rihanna Nude Cafe Parfums Cafe Hermes Un Jardin En Mediterranee Thierry Mugler Angel Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire