Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Halloween Fleur Halloween dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

wodny
Halloween Fleur Halloween dla kobiet Zdjęcia

Halloween Fleur marki Halloween to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Halloween Fleur został wydany w 2013 roku. Halloween Fleur stworzyli Carlos Benaim, Nicolas Beaulieu i Olivier Polge. Nutami głowy są gruszka, mandarynka i liść fiołka; nutami serca są orchidea, jaśmin wielkolistny i bez; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, piżmo i ambra.

Gruszka Mandarynka Liść fiołka

Orchidea Jaśmin wielkolistny Bez

Drzewo kaszmirowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Halloween Fleur by Halloween.

Halloween Fleur Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Bardzo delikatny i bezpieczny zapach. Bez, jaśmin, garść owoców i nutka mięty. Moim zdaniem to zapach nawet ładny, ale jest zbyt grzeczny, bardzo nietrwały i wyblakły jak papier na słońcu. Za tą cenę można znaleźć naprawdę o wiele lepsze perfumy. Flakon bardzo ładny, trochę kojarzy mi się z wiktoriańskimi dziewczynami. Opakowanie raczej nie nawiązuje do treści – gdyby tak było, flakon byłby całkiem przezroczysty – tak jak samo wnętrze.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Niestety... porażka. Nawet nie jest ,,zwyczajny" na mojej skórze, jest po prostu brzydki :(
Najpierw mam poczucie jakby ktoś mnie wsadził do wanny z mydłem, irysami i jaśminem...
A potem co gorsza, mój nos wynajduje (i to nie pierwszy przypadek) nutę ,,spray'u na komary", a wszystko zwieńczone piżmem.
To wszystko nie tak, nie tak, nie to!

Nie leży i nie pachnie, a wręcz odwrotnie.

Zebra35
Zebra35

Kolejna wersja Halloween, najnowsza, ale bynajmniej nie odkrywcza. Zapach zdecydowanie ładny, bezpretensjonalny, bardzo uniwersalny. Na każdą porę roku i na każdą okoliczność.Widzę go zarówno na 20-latce jak i na 50-latce.Owoców prawie się w nim nie czuje (i całe szczęście). Kwiaty ocieplone piżmem i ambrą zdecydowanie tak. Opakowanie tego zapachu chyba najładniejsze z dotychczasowych z serii Halloween. Ale jak to z takimi uniwersalnymi zapachami bywa, nie jest specjalnie interesujący na rynku zapachowym. Ot, ładny i poprawny zapach, który dość bezpiecznie można kupić w ciemno na prezent dla miłośniczki ciepłych i lekko słodkich kwiatowych aromatów.Jednakże na rynku jest dużo ciekawszych zapachów - również z tej grupy olfaktorycznej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halloween Halloween Fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halloween Halloween Fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Halloween Fleur marki Halloween. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Halloween Fleur marki Halloween reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Ghost Ghost Serenity Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Ralph Lauren Romance Be Mine Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Burberry The Beat EDT B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail Tom Ford White Musk Collection Urban Musk CnR Create Aries Harvey Prince Temptress Bruno Acampora Musc UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King