Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Wild Essence Halle Berry dla kobiet

Wild Essence  Halle Berry dla kobiet

Wild Essence  Halle Berry dla kobiet Filmy
Wild Essence  Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Wild Essence  Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Wild Essence  Halle Berry dla kobiet Zdjęcia

Wild Essence marki Halle Berry to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Wild Essence został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są sycylijska bergamotka, mandarynka i czarna porzeczka; nutami serca są kwiat lipy, frezja, biała róża i kwiat bawełny; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Sycylijska bergamotka Mandarynka Czarna porzeczka

Kwiat lipy Frezja Biała róża Kwiat bawełny

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Essence by Halle Berry.

Wild Essence Recenzje Perfum

Anna Mada
Anna Mada

Słodkie do bólu.Nie są brzydkie. Są nawet ładne. W sam raz na "popsikanie" poduszki przed snem. Porzeczka wyczuwalna jest długo i bardzo cukrowo. Trochę frezji i lipy ciągnie się za porzeczkami jakiś czas. Potem przeciska się przez to róża i odrobina bursztynu. I koniec.
Nie ma bergamotki, nie ma sandałowca, nie ma piżma, nie ma dzikości. Jest biała kotka ze srebrnym dzwoneczkiem na szyi, mrucząca na różowej pufie.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Bardzo ładne, zwiewne, delikatne... Moim zdaniem nie przywodzą na myśl obrazka z reklamy - czyli dżungli i spoconego, seksownego ciała. Już sama nazwa ,,wild" jest mocno przegięta...Ale są ładne, byłby przyjemnym, kwiatowym, wiosennym oddechem w jesienne słoty, ale niestety jak na wody od Halle przystało - nietrwałe :(

Wild Essence by Halle Berry 2.15 out of 5 based on 17 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halle Berry Wild Essence , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halle Berry Wild Essence , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Essence marki Halle Berry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Essence marki Halle Berry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Estée Lauder Sensuous Noir Bottega Veneta Bottega Veneta Jean Paul Gaultier Classique Intense L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Versace Versace Estée Lauder Sensuous Lalique Encre Noire Pour Elle Tom Ford Velvet Orchid Estée Lauder Pleasures Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Christian Dior Poison Tendre Elie Saab Le Parfum Bvlgari Jasmin Noir Yves Rocher Comme une Evidence Juliette Has A Gun Miss Charming Cerruti 1881 Jacomo Art Collection by Jacomo #09 Moschino Moschino Funny! Christian Dior Dune