Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Halle Pure Orchid Halle Berry dla kobiet

Halle Pure Orchid Halle Berry dla kobiet

Halle Pure Orchid Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Halle Pure Orchid Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Halle Pure Orchid Halle Berry dla kobiet Zdjęcia

Halle Pure Orchid marki Halle Berry to kwiatowe perfumy dla kobiet. Halle Pure Orchid został wydany w 2010 roku. Halle Pure Orchid stworzyli Rodrigo Flores-Roux i Christophe Raynaud. Nutami głowy są cytryna amalfi, papaja i kaktus; nutami serca są anyż gwiazdkowaty, orchidea i jeżyna; nutami bazy są paczula, fasolka tonka i sekwoja.

Cytryna Amalfi Papaja Kaktus

Anyż gwiazdkowaty Orchidea Jeżyna

Paczula Fasolka tonka Sekwoja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Halle Pure Orchid by Halle Berry.

Fizzy

Halle Pure Orchid Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Zakupy zapachow w ciemno to w moim kalendarzu norma.
Ale randki w ciemno z zapachami sygnowanych przez celebrytow, to juz inna bajka.
Halle Berry Pure Orchid zakupilam z czystej ciekawosci, poniewaz zapach posiada moje ulubione nuty zapachowe.
I tak stalam sie wlascicielka kilku 30ml buteleczek.
Odnosnie zapachu, musze stwierdzic, ze absolutnie przypadl mi do gustu - przez caly czas jego trwania wyczuwam wlasciwie tylko nuty serca; orchidee, jezyne i odrobine anyzku.
Pure Orchid jest kuzynka Dir Addict i jest to bynajmniej swietna wariacja Addicta z mocnym akcentem jezyny i otulajacym bobem tonka w tle.
Trwalosc i moc zadawalajaca.
Szkoda ze butelka wystepuje wylacznie w malej objetosci; 15ml i rzdziej spotykana 30ml.
Polecam na zime, ale ostrzegam, ze zapach jest dosyc slodki, co w zimie jest akurat wielkim atutem zapachu.
Piekny.

Halle Pure Orchid by Halle Berry 3.29 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halle Berry Halle Pure Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halle Berry Halle Pure Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Halle Pure Orchid marki Halle Berry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Halle Pure Orchid marki Halle Berry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halle Berry Halle Yves Saint Laurent Elle Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Avon Treselle Oriflame M by Marcel Marongiu Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Lancome Miracle Hugo Boss Boss Intense Versace Bright Crystal Guess Guess Seductive Avon Extraordinary Girard Lysval Shania Twain Shania by Stetson Michel Germain Immaculate Badgley Mischka Fleurs de Nuit Estée Lauder Dazzling Gold Yves Rocher Fleur de Noel Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Juicy Couture Viva la Juicy Laura Biagiotti Venezia 2011