Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Halle Halle Berry dla kobiet

Halle Halle Berry dla kobiet

Mam: 64 Miałem: 79 Chcę: 22 Ukochany zapach: 2

Halle Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Halle Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Halle Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Halle Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Halle Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Halle Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Halle Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Halle Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Halle Halle Berry dla kobiet Zdjęcia Halle Halle Berry dla kobiet Zdjęcia

Halle marki Halle Berry to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Halle został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są liść figi, bergamotka i kwiat gruszy; nutami serca są mimoza, hibiskus i frezja; nutami bazy są piżmo kaszmirowe, drzewo sandałowe, ambra, drewno z morza i olibanum.

Liść figi Bergamotka Kwiat gruszy

Mimoza Hibiskus Frezja

Piżmo kaszmirowe Drzewo sandałowe Ambra Drewno z morza Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Halle by Halle Berry.

Signature

Halle Recenzje Perfum

marigold
marigold

Bardzo ciekawe...To jedne z tych perfum, na które skrajnie zareagowałam. Kupiłam je w zimny dzień i...odstawiłam na półkę, nie podobały mi się, i to bardzo, poza tym nie czułam ich prawie wcale, pomimo licznych prób. Po kilku tygodniach, kiedy zrobiło się cieplej, olśnienie...jak mogły mi się nie podobać?
Ciepłe,ambrowe,drzewne,balsamiczne...bardzo interesujące...
raczej nie wyczuwam w nich kwiatów. Trwałość duża, szczególnie fajnie sprawdzają się na dworze, kiedy lekki wietrzyk stopniuje intensywność aromatów w nich zawartych...myślę, że odpowiednie właśnie na wiosnę.

martamil
martamil

Zapachów drogeryjnych i celebryckich z założenia unikam, ponieważ zazwyczaj są „z metra cięte”, dla mnie zdecydowanie za słodkie i na zbyt chemicznych bazach (dodatkowo często te bazy są identyczne dla wszystkich zapachów w danej linii, więc zazwyczaj wszystkie zapachy od jednego celebryty na koniec pachną tak samo). Ale od każdej zasady jest wyjątek i od czasu do czasu trafia się perełka. I taką wartą zauważenia perełką jest dla mnie Halle od Halle Berry. O tym zapachu usłyszałam przez przypadek, ale ponieważ były to słowa zachwytu, skusiły mnie do wycieczki do Rossmana i powąchania. Wąchanie skończyło się zakupem perfumowanego dezodorantu, ponieważ zapach autentycznie mnie oczarował. Dla mnie to płynny bursztyn, który otula ciepłem i miękkością. Żywica bursztynowa zdecydowanie wybija się na plan pierwszy. Nie ostra, ale złagodzona słodyczą, którą trudno mi zidentyfikować, ponieważ nie jest to słodycz owocowa, ani tym bardziej kwiatowa. Odpowiedzialność za nią złożyłabym na nuty gourmand, tylko że... w składzie ich nie znajduję. Znajduję w nim natomiast parę składników, które bardzo lubię: bergamotkę (tu jej praktycznie nie wyczuwam, ale jeśli jest w składzie jakiejś kompozycji, to szanse, że mi się spodoba zawsze rosną), liście figowca (tu nie mają absolutnie nic wspólnego z moim ukochanym Philosykosem od Diptyque'a, ale mam wrażenie, że to one nadają zapachowi szlachetnego sznytu), a w bazie m.in. drzewo sandałowe i piżmo, które dzielnie walczą o swoje z bursztynem. W reklamie zapachu Halle Berry pozuje na rozgrzanej letnim słońcem plaży, ja jednak nie dałabym rady tego zapachu używać latem, nawet w chłodniejsze wieczory. Dla mnie to zapach wybitnie jesienny, złoto-bursztynowy jak październikowe liście, rozgrzewający jak rumienek z miodem, ciepły jak szal z angory. Bardzo otulający. Jeszcze zdanie o trwałości - jak pisałam, używałam perfumowanego dezodorantu, który na mnie niestety nie był zbyt trwały (wytrzymywał tak 2-3 godziny). Spodziewam się, że EdP ma większą trwałość i projekcję. Ale za tę cenę -
powiedziałabym, że pachnie zdecydowanie lepiej niż kosztuje, ale to nieprawda, bo kosztuje rewelacyjnie (perfumowany dezodorant w butelce 100ml kupiłam na promocji w cenie pomiędzy 20 a 30 zł, a i 30 ml wody można upolować w cenach niewiele większych). Więc raczej: pachnie dużo kosztowniej niż kosztuje :) Jeżeli szukacie dobrego „średniopółkowego” zapachu, sprawdźcie Halle, może będzie to dla Was równie pozytywna niespodzianka jak dla mnie. Na tle drogeryjnej konkurencji, zdecydowanie wybija się na prowadzenie (dla mnie to jeden z dwóch najlepszych drogeryjnych zapachów, obok klasycznej Gabrieli Sabatini od Gabrieli Sabatini).

chjena
chjena

Z pełnym przekonaniem oświadczam, że to najlepiej skomponowane i najprzyjemniejsze perfumy celebryckie, z jakimi miałam styczność.

Pomysłowe połączenie dość kontrowersyjnej, jak na drogeryjną półkę, nuty liścia figowca ze słodkimi kwiatami gruszy, utopionymi w złocistej ambrze. Nie brakuje też wesołej frezji i kremowego drzewa sandałowego. Całość jest spokojna, niczym daleki pustynny horyzont, gdzie ziaren piasku od dawna nie poruszył najmniejszy powiew wiatru. Wśród tego bezkresu jest jednak bezpieczna przystań, oaza z mięsistymi figami, ich soczystość umila odpoczynek i sprawia, że łatwiej docenić siłę i piękno natury.

Dużo tu piasku i kobiecości, ale nie takiej europejskiej - bikini na zatłoczonej plaży - raczej orientalnej, bliskowschodniej.

Uwielbiam ich używać w leniwe dni, kiedy nie muszę nigdzie wychodzić, otulają mnie i uspokajają. Poza domem sprawdzą się równie dobrze, więc warto je poznać, zwłaszcza, że cena i dostępność nie pozostawiają nic do życzenia.

Arsonist
Arsonist

Jakiś czas temu odkryłam, że uwielbiam gruszkę w perfumach. Daje ona efekt gęstej, nektarowej i przyjemnie dusznej słodyczy. Wszystkie znane mi kompozycje z gruszką jako nutą przewodnią są konkretne, zawiesiste, o lekko orientalnym wydźwięku. Zdecydowanie odcinają się od licznych wodnistych kompotów, które przychodzą na myśl na hasło "kategoria owocowa".

Dzięki propozycji od Halle Berry dowiedziałam się, że kwiat gruszy potrafi pachnieć równie upojnie. W tle frezja. Wraz z ambrową bazą, w której są zatopione, tworzą cieplutki, otulający i ogromnie kobiecy zapach. Taki kojarzący się z pełnią lata i drzewami uginającymi się pod ciężarem dojrzałych owoców, ale do noszenia dopiero w jesienne chłody, by poprawić sobie humor, ogrzać się i przywołać letnie wspomnienia.

Trwałość i projekcja przeciętne, ale wystarczające, by od czasu do czasu z przyjemnością odpłynąć w tę gęstą, a nawet lekko lepką słodycz, w której można poczuć się tak słonecznie i orientalnie kobieco.

kadanka
kadanka

najlepsze perfumy ambrowe, jakie znam. i do tego kosztuja kilkadziesiat, a nie kilkaset zł..
cieply, slodki, miekki i przytulny, jednak nie jest duszący ani nachalny. cichutko i grzecznie siedzi sobie na skorze, ladnie sie z nią stapia i trwa przez te kilka godzin. uspokaja, poprawia nastroj. jak dla mnie zapach-antydepresant:) w takim wydaniu wlasnie lubie ambre - z wanilią, frezją, lisciem figowym.
Są bardzo trwale i uwazam ze jakosc tego zapachu biorac pod uwage ze to polka "celebrycka", jest po prostu doskonała.

Beata Maria
Beata Maria

Niestety, nie lubię. Podpatrzyłam u znajomej, powąchałam, nawet mały test nadgarstkowy przeprowadziłam i stwierdzilam, że może być. Poza tym spodobał mi się flakon.Trafiłam na rewelacyjna promocję zatem zapach zagościł u mnie. No i stało się. Zaczęłam się z nim męczyć. Fatalnie. Jakieś dziwne nuty zaczeły wychodzic przy globalnym noszeniu zupelnie nie te z opisu. Słodki aż do mdłości. Szukam orientu i znaleźć nie mogę. Wczytałam się w skład po raz kolejny gdy już rozbolała mnie głowa- jest sprawca!- liśc figi. Kurczę, ją obarczam za to niepowodzenie w naszej wspólnej z Hall wędrówce. W związku z powyższym obdarowalam dziewczę,ktróremu ten zapach baaardzo się spodobał. Ku naszemu obopólnemu zadowoleniu:-).

ela812
ela812

Mam ten zapach od chwili, kiedy wszedł na rynek i zawsze używam z przyjemnością. Jest dokładnie taki, jak lubię. Słodki, ale nie przesłodzony, lekko orientalny, ciepły i rozgrzewający. Kolor złocistego płynu kojarzy się ze smakiem i zapachem miodu, więc dla mnie bomba (no chyba, że ktoś nie cierpi miodu, a znam sporo takich osób ;-) ).
Zawsze wprawia mnie w dobry nastrój i jakoś tak uspokaja, więc jeśli nie mam akurat pomysłu na to, jakiego zapachu użyc w danym dniu, często szybki wybór pada właśnie na "Halle".
Halle Berry, jako aktorkę, darzę szczerą sympatią i podziwem, ale dla mojej oceny zapachu nie ma to znaczenia. Uważam, że jest po prostu dobry, szczególnie jak na zapach celebrycki.
Projekcja początkowo mocna, stopniowo traci na sile, ale na ubraniu i skórze zapach wyczuwalny jest przez cały dzień. Gdy flakonik wejdzie w fazę "denko" (a to już za chwilę), z pewnością wysupłam zaskórniaki na kolejny :-)

Tam
Tam

Butelka złocisto-miodowego płynu zwieńczona u nasady korka zdobieniem przypominającym naszyjnik przyciąga uwagę i zapowiada przytulność, aksamitność, jak złota skóra pięknej Halle. I tak też jest. Miękko, ciepło, słonecznie. Drewno, kwiaty i ambra ubite na puszysty krem kładący się delikatnie na skórze. Słodki, ale nie przesłodzony, lekki, ale nie ulotny, otulający, ale nie duszny. Liść figi i kwiat gruszy są sprawcami tej miodowej słodyczy pięknie wymieszane i ozdobione żółtą frezją, jednym z moich ulubionych kwiatów. Zatrzymałam się więc zaskoczona przy tym zapachu, całkiem udanym jak na tę półkę. Trwałość ok 3-4 godzin, projekcja raczej przyskórna, dyskretna.

Chętnie używałabym go w niespieszne wakacyjne popołudnia i wieczory. W wyobraźni wiąże mi się uporczywie z ciepłym piaskiem plaży i to wrażenie powstało nim zobaczyłam spoty reklamowe tych perfum. Cieszę się, że odbieram je tak, jak widział je twórca, to dodatkowy komplement dla kompozycji.

Moim zdaniem będzie za kilka lat poszukiwanym flakonem, zostanie z pewnością doceniony i zapamiętany jako jeden z ciekawszych z tzw. celebryckich zapachów, jest tego wart.

kaktuska01
kaktuska01

Halle to bardzo ciepły zapach, mnie kojarzyl sie z brzoskwinią i jej zapachem. Myślę ze na zimę bardzo dobry. Słodki, bardzo przytulny i ciepły. Myślę, że to kategoria zapachów bezpiecznych.

grudzienszal
grudzienszal

Delikatne ,jak delikatna jest uroda aktorki Halle Berry.Zapach śliczny, wyrazisty, a zarazem delikatny, słodki, ale nie przesłodzony, na początku trochę pikantny, korzenny, później łagodnieje.Cechą, która wyróżnia zapach „Halle” z całej rzeszy kompozycji sygnowanych przez piękne i sławne to wkomponowany w całą słodycz owocowo – kwiatową cudowny akord liści drzewa figowego nadający całej kompozycji owej zielonej świeżości. Polecam na każdą porę dnia.

majka79
majka79

Miałam i chyba ponownie kupię, przypomniałam sobie wczoraj ten zapaszek. Dla mnie to owocowo- cukierkowy bardzo przyjemny zapach, kojarzy się bardziej z latem i to w cieplejszym kraju. Ja najbardziej czuję gruszkę i chyba figę, wiem że jest tam kwiat gruszy, więc pewnie to on pachnie tak owocowo. Zaraz za owocami czuję cieplejsze nuty jakby wanilia, lub ambra, moim zdaniem to pierwszy i najlepszy zapach Halle Berry i jeden z lepszych zapachów celebrytów.

perfumeholic88
perfumeholic88

Dla mnie ten zapach w ogóle nie powinien znaleźć się w kategorii orientalno-kwiatowej, bo to typowy zwyklak kwiatowo-owocowy. Nic tu nie zaskakuje, jest nudno i przewidywalnie. Frezja zmieszana z bergamotką, do tego ciut hibiskusa i piżma. Nuda.
Zapach delikatny, raczej niewyróżniający się. Przetestowałam i na tym poprzestaję.

devily
devily

Apaszki, które dostałam od ciotki miały ten zapach, jeszcze nie wiedziałam co to. Bardzo ciepły, może delikatnie duszący. Zdecydowanie dla kobiety dojrzałej, choć nie waham się nim spryskac gdy idę na wieczorne spotkanie, właśnie żeby poczuć się dojrzalej i pewniej. Choć widzę, że nikt jeszcze nie zaznaczył opcji 'drewno z morza' to jako mieszkanka Gdańska muszę stwierdzić - tak, da się je tam wyczuć, głęboko ;)

pluszowymis
pluszowymis

zapach- cudo. Jeden z moich ulubionych ;) Kojarzy mi się z latem, upalnym popołudniem na plaży, gdzie piasek jest gorący ;) Na pewno zabiorę je ze sobą w tym roku na wakacje nad morze :)
Ale muszę przyznać, że kiedy pierwszy raz je powąchałam w perfumerii zapach nie zachwycił mnie :( poczułam że jest jakiś dziwny, nie w moim stylu. Spryskałam nadgarstek i po kilku minutach nic już nie wyczuwałam. Jednak mimo to po kilku tygodniach je kupiłam i bardzo się cieszę ! Zapach naprawdę prześliczny i bardzo dobrze się w nim czuję. Jednak jego trwałość... średnia około 5-6 godzin. Mimo to są to jedne z moich ulubionych perfum, mimo że nie pochodzą z najwyższej półki.

gurlen87
gurlen87

Otulajaco-puszysta, drzewno-kwiatowa kompozycja. Mamy tutaj cały bukiet różnych kwiatów, które w połączeniu z ambrą dają odczucie miodowo-lekkiej słodyczy, nie duszącej a wyrazistej. Dzisiaj podkradłem mamie i zapuściłem chmurę na nadgarstek :)....po dłuższym noszeniu wcale nie męczy, nabiera konsystencji jakby pudignu w nektarze kwiatowym. Mam lekkie skojarzenie z D&G the One (taki mocniejszy męski odpowiednik).Przyjemnie słodkie ciepełko w mroźny dzień, gdybym podkręcić troszkę projekcję nic by się nie stało :).

gardenia
gardenia

Gratuluję z okazji przedwczorajszych urodzin!
No i zapaszku,który mnie na ten przykład przekonał dopiero zimą,swoją delikatna,nieinwazyjną ciepłą puchatą owocową pudrowatością.Ma coś z ciepłej plaży,tego delikatnego rozgrzanego piaseczku :)
Rzeczywiście - szkoda,że tak nietrwały .
Edit: nie mogę się nadziwić, że mój nos wyczuwa tutaj owoce, niestety są to owoce lekko sfermentowane, za słodkie, ale to skóra płata mi takie figle, bo tak jak powyżej pisałam zima wszystko gra.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Dostałam je dziś na wczorajsze urodziny ;) ale podobają mi się już od dawna. Pachną intensywnie, ciepło, złociście i otulająco, przede wszystkim za sprawą kaszmeranu i drew, wyczuwam także figę, gruszkę i brzoskwinię (?). Hibiskus i frezja dodają lekkości owocom. Super zapach :)
Nie przeszkadza mi dość linearna kompozycja, ani nienajlepsza trwałość.
Nie wiem, do czego są podobne, chociaż mam wrażenie, jakbym już gdzieś czuła podobny zapach... Hmm... Może ktoś podpowie?

Ala_9
Ala_9

Muszę od razu zaznaczyć, że recenzuję sam zapach, a nie butelkę itd., ponieważ mam jedynie dezodorant perfumowany (prezent, ja sama uznaję i kupuję jedynie wody edt i edp, ew. mgiełki).
Do sedna: zapach baaardzo przyjemny, ciepły, złocisty, taki, jak lubię. Orientalny, ale nowoczesny, nie duszący. Niestety, nie jest bardzo oryginalny, bo podobnych zapachów mam co najmniej kilka, ale nie przeszkadza mi to. Od przybytku głowa nie boli:)

Halle by Halle Berry 3.78 out of 5 based on 123 ratings and 18 user reviews

Zakupowe okazje

FragranceNet.com
EDP Mini 0.33oz
7.99 USD
Halle By Halle Berry by Halle Berry Eau de Parfum Rollerball Mini .33 oz for Women
Eau De Parfum 0.5oz
9.40 USD
Halle Mini by Halle Berry, .25 oz Mini EDT Spray for Women
Halle Mini by Halle Berry, .25 oz Mini EDT Spray for Women
11.95 USD
Halle Berry Pure Orchid Perfume by Halle Berry, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 3.4oz
19.95 USD
Halle Berry Pure Orchid Perfume by Halle Berry, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Beautyspin.com
27.82 USD
Halle Berry Halle eau de parfum for women 1 oz
Halle Berry Halle eau de parfum for women 1 oz
30.23 USD
Halle Perfume by Halle Berry, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Halle Perfume by Halle Berry, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Halle Berry Halle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Halle Berry Halle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Halle marki Halle Berry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Halle marki Halle Berry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Estée Lauder Sensuous Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Dolce Vita Oriflame M by Marcel Marongiu Giorgio Armani Armani Code for Women Lolita Lempicka Si Lolita Viktor&Rolf Flowerbomb Yves Saint Laurent Belle d`Opium Cacharel Noa Lalique Amethyst Thierry Mugler Alien Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lalique Perles De Lalique Givenchy Hot Couture Guerlain Shalimar Parfum Initial Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Shalimar Christian Dior Dior Addict Hermes Elixir des Merveilles