Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

L Gwen Stefani dla kobiet

wodny
L Gwen Stefani dla kobiet Filmy
L Gwen Stefani dla kobiet Zdjęcia L Gwen Stefani dla kobiet Zdjęcia

L marki Gwen Stefani to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. L został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Firmenich. Nutami głowy są frezja, hiacynt wodny, liść fiołka i gruszka; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, groszek pachnący, konwalia i róża; nutami bazy są piżmo, brzoskwinia, heliotrop i plumeria.

Frezja Hiacynt wodny Liść fiołka Gruszka

Kwiat pomarańczy Jaśmin Groszek pachnący Konwalia Róża

Piżmo Brzoskwinia Heliotrop Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L by Gwen Stefani.

L Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Wpadła gruszka do fartuszka, czyli celebrycki zapach, który poszedł na łatwiznę. Początek był obiecujący, przez moment...a potem stwierdził, że jednak bezpiecznie zostanie w opcji ,,jak większość" i nie pójdzie swoją drogą.
W efekcie jest słodko, przewidywalnie, gruszkowo, ,,szamponowo" :( Gwen, liczyłam na Ciebie. To Jessica Simpson ryzykuje, a Ty nie?! Wstyd!

Jeden plus - intensywne, mocne, dość trwałe.

Całkiem ładny, słodki kwiatowo – owocowy zapach. Z kwiatów głównie wyczuwam tuberozę, z owoców soczystą gruszkę i sporo brzoskwini. Trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gwen Stefani L, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gwen Stefani L, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L marki Gwen Stefani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L marki Gwen Stefani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Moschino OH! De Moschino Lanvin Oxygene Byblos Byblos  Water Flower for Women Reminiscence Rem Yves Rocher Ming Shu Emilio Pucci Acqua 330 Celine Dion Chic Tous H2O Ebba Los Angeles Miss Ebba Ebba Los Angeles Miss Marisa Marine Oriflame Sensoria Oriflame Eclipse