Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

J'ai Osé Guy Laroche dla kobiet

J'ai Osé Guy Laroche dla kobiet

J'ai Osé Guy Laroche dla kobiet Zdjęcia

J'ai Osé marki Guy Laroche to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. J'ai Osé został wydany w 1978 roku. Nutami głowy są aldehydy, kolendra, cytrusy i brzoskwinia; nutami serca są drzewo sandałowe, paczula, korzeń irysa, jaśmin, wetyweria, cedr i róża; nutami bazy są mech dębowy, ambra, piżmo i benzoes.

Aldehydy Kolendra Cytrusy Brzoskwinia

Drzewo sandałowe Paczula Korzeń irysa Jaśmin Wetyweria Cedr Róża

mech dębowy Ambra Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J'ai Osé by Guy Laroche.

J'ai Osé Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Myślałam, że to taki nietypowy szypr, czuć wetywerię, aldehydy, paczulę, kolendrę, jaśmin, różę, brzoskwinkę, ambrę, cytrusów ciut i sporo ciepłego sandałowca. Jak dla mnie to taki ciepły, dość słodkawy miks wetywerii z bardzo typową dla starej - czyli tej sprzed 20,30 lat szkoły perfumiarskiej, mieszanką kwiatów, gdzie róża z jaśminem i aldehydami dają efekt jakby mydełkowaty, bardzo dostojny, kwiaty są bardzo dojrzałe, prawie zasuszone, to raczej wyciągi z naturalnych olejków, nic rozcieńczonego, nic lekkiego, dlatego kwiaty pachną zawiesiście, głęboko, bardzo dojrzale.
Ciekawe, nie lubię wetywerii, normalnie pachnie mi zbyt męsko, drętwo, sucho, ziołowo, a tu w tej kompozycji wetyweria bardzo mi się podoba, daje ten specjalny efekt, takie małe "coś", zapewne to wpływ otoczenia, słodkawe owocowe akordy brzoskwinki i cytrusów dla odświeżenia i lekkości. Nie J'ai Ose nie jest lekkie, to dość konkretny zapach, ma jakby koniakowy odcień, cały czas chodzi mi po głowie obraz amazonki, wysportowanej, w tweedach najlepszej jakości, włosy splecione ciasno na głowie, zapach siodła, spiczastej szpicruty i pięknego otoczenia natury, suche trawy, przestrzeń i...bogata posiadłość w tle. Zapach jest jednak niesamowicie kobiecy i...seksowny, wzbudza dystans i zainteresowanie, przynamniej moje, nie ma też tej staromodnej nuty - gdy je wącham czuję po prostu ciepłą mocną jak brandy ale przestrzenną i słodką, ciut mydełkowatą ( na szczęście oszczędnie użyte aldehydy ) kompozycję.
J'ai Ose zachwyca mnie swoją nietuzinkowatością, nawet jak na zapachy z tamtej epoki, to nie jest Aniołek Charliego, to niezależna świadoma siebie kobieta, młoda? Nie wiem, te perfumy nie liczą kobiecie lat, one dodają a może raczej podkreślają jej osobowość i jej atuty, piękno? Taaak, ale to wewnętrzne też wystarczy :)
Dla wielbicieli gatunku, czyli starych dobrych czasów w perfumiarstwie i...skórzanych akcesoriów hippicznych ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guy Laroche J'ai Osé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guy Laroche J'ai Osé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J'ai Osé marki Guy Laroche. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J'ai Osé marki Guy Laroche reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Sun Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Donna Karan DKNY To Go Women Antonio Banderas Spirit Night Fever Van Gils Her Aura by Night Jeanne Arthes Sultane Silver Profumi del Forte Roma Imperiale Atelier Flou Shamsin Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry Adidas Adidas Sensual Instinct Boadicea the Victorious Divine Swiss Arabian Khawla