Marki » F-H » aromatyczno - zielone « Grupy

Horizon Guy Laroche dla mężczyzn

Horizon Guy Laroche dla mężczyzn

Horizon marki Guy Laroche to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Horizon został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alain Astori. Nutami głowy są aldehydy, dzięgiel, lawenda, nuty zielone, mandarynka, liść czarnej porzeczki, mięta i bergamotka; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), jaśmin, kminek, róża, igły sosnowe i geranium; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy i cedr.

Aldehydy Dzięgiel Lawenda Nuty zielone Mandarynka Liść czarnej porzeczki Mięta Bergamotka

Cyklamen Goździk (roślina) Jaśmin Kminek Róża Igły sosnowe Geranium

Skóra Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Horizon by Guy Laroche.

Aqua Allegoria Gentiana
L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche
New West for Him

Horizon Recenzje Perfum

arturovittorio
arturovittorio

Piękny, oryginalny zapach zamknięty w przykuwającym wzrok flakonie. Zioła, inne - bardzo różne - rośliny, kwiaty i...słona woda. Mnie obezwładnia i wprowadza w jakiś refleksyjny, melancholijny nawet nastrój. Old school, który pozostanie, bo jego klasa jest ponadczasowa. Do tego trwały, co współcześnie należy do rzadkości. Dla wymagających marzycieli.

Roq
Roq

Kupiłem po przeczytaniu wielu, bardzo pochlebnych recenzji. Pierwszy kontakt z Horizon scharakteryzowałbym krótko - inny taki. Inność na pograniczu z dziwnością. Ale całkiem fajna ta dziwność. Niby świeży zapach, ale coś mrocznego czaiło się "za rogiem". Zwłaszcza, kiedy Horizon dogasał.
Wyczułem jakiś podstęp, ale brakowało mi dowodów. Po parunastu "randkach" z Horizon, w końcu zdemaskowałem ten podstęp. To dziad :) Skubaniec ubrał trampki, żebym go nie rozpoznał, ale zapomniał zdjąć jesionkę i berecik.
Teraz, z pełną odpowiedzialnością twierdzę, że Horizon to "świeżawy" zapach podszyty dziadem. Na szczęście dość lękliwym, ale jednak dziadem.
Na tyle lękliwym, że czasem, ale teraz bardzo rzadko, zdarza mi się nim skropić.
Mój przepis na używanie tego zapachu jest prosty - nie pozwolić mu "dojść" do bazy. Bo w bazie znajduje się Klub Kombatanta. Wszystko, co dzieje się przedtem, jest całkiem fajne. Po prostu, po 4- 5 godzinach zmyć z siebie Horizon i użyć czegoś bardziej strawnego...

Jakub1965
Jakub1965

Najbardziej oldskulowy zapach w mojej kolekcji. Na początku go niecierpiałem. Wprowadzał mnie w jakis ponury nastrój, nie rozjaśniał początku dnia. Z czasem przywykłem, ale używam go wyłacznie w smutne, szare dni, jakoś podświadomie chcąc wtopić się w taką rzeczywistość. Ten dżdżysty, słony zapach ma świetną trwałość. Nie zmyje go nawet ulewa porównywalna z tą nad Stadionem Narodowym. Czy posiada dobry drenaż? Tak, zaleca sie rezygnację z aplikacji.

robe
robe

Bardzo orginalny zapach.Dla mnie osobiście jest to aromat morskiej wody i plaży odkażonej domestosem :-)Skomponowany jako typowe fougere.Z ziółek i przypraw.Nie morski ozonowy świeżak jakich wiele.Bardzo naturalny .Bardzo trwały.Przed zakupem flakonu koniecznie kup próbkę.Horizon ma w sobie nietypową (toaletową) świeżość znaną z otwarcia Kouros i starego Paco Rabanne Pour Homme.Używam sobie Guy Laroche Horizon( z umiarem) w upały.

belor
belor

Bardzo interesujące świeże i aromatyczne ujęcie kwiatów w klimatach pierwszej połowy lat 90, ale jednak z wyraźnym zakorzenieniem w poprzedniej dekadzie. Świeżo, naturalnie, w doskonałej jakości i długotrwale. Szkoda, że tak rzadki i trudno osiągalny, ale z pewnością warto niuchnać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guy Laroche Horizon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guy Laroche Horizon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Horizon marki Guy Laroche. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Horizon marki Guy Laroche reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Christian Dior Dune Yves Saint Laurent M7 Christian Dior Eau Sauvage Jean Paul Gaultier Le Male Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Guy Laroche Drakkar Noir Kenzo Kenzo pour Homme Adidas Adidas Active Bodies Chanel Egoiste Rochas Rochas Man Ralph Lauren Polo Modern Reserve Rochas Lui Rochas Michael Kors Michael for Men Thierry Mugler A*Men Ralph Lauren Polo Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Chanel Allure Homme Edition Blanche Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Giorgio Armani Armani Code