Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Clandestine Guy Laroche dla kobiet

Clandestine Guy Laroche dla kobiet

miodowy
tuberozowy
Clandestine Guy Laroche dla kobiet Zdjęcia Clandestine Guy Laroche dla kobiet Zdjęcia Clandestine Guy Laroche dla kobiet Zdjęcia Clandestine Guy Laroche dla kobiet Zdjęcia

Clandestine marki Guy Laroche to kwiatowe perfumy dla kobiet. Clandestine został wydany w 1986 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniel Moliere. Nutami głowy są aldehydy, ananas, Śliwka, liść czarnej porzeczki i bergamotka; nutami serca są miód, goździk (roślina), tuberoza, irys, róża damasceńska, jaśmin, heliotrop i ylang-ylang; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo, benzoes, cywet, wanilia i cedr.

Aldehydy Ananas Śliwka Liść czarnej porzeczki Bergamotka

Miód Goździk (roślina) Tuberoza Irys Róża damasceńska Jaśmin Heliotrop Ylang-ylang

Ambra Paczula Piżmo Benzoes Cywet Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clandestine by Guy Laroche.

Casbah

Clandestine Recenzje Perfum

Jeden z typowych dla lat 80. zapachów. Kwiatowo - owocowy – z dominującą tuberozą, w bazie sporo miodu z wyraźną nutą cywetu. Interesujący, choć niełatwy.Trwałość taka sobie, ale moja miniaturka ma już swoje lata.

Clandestine by Guy Laroche 3.75 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guy Laroche Clandestine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guy Laroche Clandestine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clandestine marki Guy Laroche. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clandestine marki Guy Laroche reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Byzance Azzaro Oh La La Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Guerlain Mahora Alexander McQueen Kingdom Christian Dior Poison Ted Lapidus Creation Hermes Elixir des Merveilles Pierre Balmain Jolie Madame Van Cleef & Arpels First Rochas Femme Rochas Cartier Must de Cartier Giorgio Armani Acqua di Gio Avon Occur! Givenchy Amarige Molinard Habanita Yves Saint Laurent Opium Hermes Caleche Romeo Gigli Laki Washington Tremlett Neroli Absolute