Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

4 Saisons: Automne Guy Bouchara dla kobiet

4 Saisons: Automne Guy Bouchara dla kobiet

4 Saisons: Automne marki Guy Bouchara to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, bergamotka, frezja, brzoskwinia i ananas; nutami serca są konwalia, róża, jaśmin i cyklamen; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Kwiat pomarańczy Bergamotka Frezja Brzoskwinia Ananas

Konwalia Róża Jaśmin Cyklamen

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 4 Saisons: Automne by Guy Bouchara.

4 Saisons: Automne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guy Bouchara 4 Saisons: Automne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guy Bouchara 4 Saisons: Automne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 4 Saisons: Automne marki Guy Bouchara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 4 Saisons: Automne marki Guy Bouchara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Celine Britney Spears Midnight Fantasy Anna Sui Flight Of Fancy Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Masaki Matsushima Masaki/Masaki Abercrombie & Fitch 8 S. Cute Love Berry Red Givenchy Be Givenchy Loewe A Mi Aire Bogner Bogner for Woman Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie