Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

4 Saisons: Automne Guy Bouchara dla kobiet

4 Saisons: Automne Guy Bouchara dla kobiet

4 Saisons: Automne marki Guy Bouchara to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, bergamotka, frezja, brzoskwinia i ananas; nutami serca są konwalia, róża, jaśmin i cyklamen; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Kwiat pomarańczy Bergamotka Frezja Brzoskwinia Ananas

Konwalia Róża Jaśmin Cyklamen

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 4 Saisons: Automne by Guy Bouchara.

4 Saisons: Automne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guy Bouchara 4 Saisons: Automne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guy Bouchara 4 Saisons: Automne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 4 Saisons: Automne marki Guy Bouchara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 4 Saisons: Automne marki Guy Bouchara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Insolence Naomi Campbell Paradise Passion Carolina Herrera 212 Splash for Women Ella Mikao Yujin Pure Geir Ness Laila DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Marc Jacobs Lola Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Franck Olivier Passion Victoria`s Secret Pretty in Pink Borbonese Borbonese Sugababes Touch