Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Gutenberg Man Gutenberg Parfums dla mężczyzn

Gutenberg Man Gutenberg Parfums dla mężczyzn

Gutenberg Man marki Gutenberg Parfums to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są kardamon, bergamotka, cytryna amalfi, anyż i tymianek; nutami serca są lawenda, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa) i kolendra; nutami bazy są wetyweria, paczula, drzewo gwajakowe, mech dębowy, ambra i wanilia.

Kardamon Bergamotka Cytryna Amalfi Anyż Tymianek

Lawenda Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kolendra

Wetyweria Paczula Drzewo gwajakowe Mech dębowy Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gutenberg Man by Gutenberg Parfums.

Gutenberg Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gutenberg Parfums Gutenberg Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gutenberg Parfums Gutenberg Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gutenberg Man marki Gutenberg Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gutenberg Man marki Gutenberg Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Alexander McQueen Kingdom Victoria`s Secret Rapture Lalique Lalique Pour Homme Equus Frederic Malle Noir Epices Perfumer`s Workshop Samba Heat Women Czech & Speake Frankincense and Myrrh Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Mysterieuse XII Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 6: Epices Ayala Moriel Razala Black Phoenix Alchemy Lab Morocco LR LR Classics Hawaii Il Profvmo Chocolat Amere