Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Gutenberg Limited Gutenberg Parfums dla mężczyzn

Gutenberg Limited Gutenberg Parfums dla mężczyzn

Gutenberg Limited Gutenberg Parfums dla mężczyzn Zdjęcia

Gutenberg Limited marki Gutenberg Parfums to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, anyż, tymianek i kardamon; nutami serca są lawenda, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa) i kolendra; nutami bazy są wetyweria, paczula, mech dębowy, ambra i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Anyż Tymianek Kardamon

Lawenda Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kolendra

Wetyweria Paczula Mech dębowy Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gutenberg Limited by Gutenberg Parfums.

Gutenberg Limited Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gutenberg Parfums Gutenberg Limited, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gutenberg Parfums Gutenberg Limited, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gutenberg Limited marki Gutenberg Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gutenberg Limited marki Gutenberg Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Hummer H2 L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Penhaligon`s Elixir Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate Czech & Speake Frankincense and Myrrh Ted Baker X2O Extraordinary for Men Pacifica Madagascar Spice Susanne Lang Red Ginger Police Pure Police Pure DNA Homme Ayala Moriel Finjan Neil Morris October