Marki » F-H » cytrusowe « Grupy

Baroque Pearl Gump`s dla kobiet

Baroque Pearl Gump`s dla kobiet

Baroque Pearl Gump`s dla kobiet Zdjęcia

Baroque Pearl marki Gump`s to cytrusowe perfumy dla kobiet. Baroque Pearl został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutą serca jest kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baroque Pearl by Gump`s.

Baroque Pearl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gump`s Baroque Pearl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gump`s Baroque Pearl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baroque Pearl marki Gump`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baroque Pearl marki Gump`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Jardin de France Verviene D`Orsay Etiquette Bleue Hermes Eau d`Orange Verte Lili Bermuda Fresh Water Christian Tortu L`Eau de Cologne Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Love & Toast Mandarin Tea Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Clean Summer Linen Acqua di Genova Fontana di Trevi XII Niven Morgan Blue Scent