Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mysterieuse Guli dla kobiet

Mysterieuse Guli dla kobiet

żółtych kwiatów
Mysterieuse Guli dla kobiet Zdjęcia Mysterieuse Guli dla kobiet Zdjęcia

Mysterieuse marki Guli to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Mysterieuse został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są goździk (roślina), kolendra, szafran i czarna porzeczka; nutami serca są marokańska róża, indyjski jaśmin, lilia, wiciokrzew i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Goździk (roślina) Kolendra Szafran Czarna porzeczka

Marokańska róża Indyjski jaśmin Lilia Wiciokrzew Ylang-ylang

Piżmo Nuty drzewne Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mysterieuse by Guli.

Mysterieuse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guli Mysterieuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guli Mysterieuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mysterieuse marki Guli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mysterieuse marki Guli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Parfum des Merveilles Annayake Matsuri Christian Dior Sweet Sun Lancome Tresor Elixir Domenico Caraceni Loren Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Giorgio Armani Onde Extase Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Nanette Lepore Nanette S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme Jacques Fath Eau de Fath Tonatto Profumi M'oma