Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Guess for Women Guess dla kobiet

Guess for Women Guess dla kobiet

Guess for Women marki Guess to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Guess for Women został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są zielone jabłko, bergamotka, truskawka i tangeryna; nutami serca są piwonia, magnolia, frezja, brzoskwinia, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i czerwone jagody; nutami bazy są ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Zielone Jabłko Bergamotka Truskawka Tangeryna

Piwonia Magnolia Frezja Brzoskwinia Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Czerwone jagody

Ambra Piżmo Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess for Women by Guess.

Jeanne
Pure Brilliance
Miracle Eau Legere Sheer Fragrance
Dior Addict 2 Summer Litchi

Guess for Women Recenzje Perfum

dwarazyen
dwarazyen

Słodko-kwiatowy zapach. Fajny na wiosne, może lato. Dedykowany dla młodych kobiet. Szału niestety nie robi z trwałością. No i irytująca butelka- zawsze zapominam w którą stronę nakładać,żeby zamknąć :))

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Znakomity!
Guess Silver uzywam na przemian z Guess Gold i obydwa te zapachy wprawiaja mnie w doskonaly nastroj.
Podczas gdy Gold pasuje do pracy w biurze, Guess Silver jest doskonalym uzupelnieniem stroju na wieczorne imprezy.
Silver jest mniej formalny, nieco bardziej slodki, bardzo kobiecy i trwaly. Moc zapachu takze nie pozstawia wiele do zyczenia
Najbardziej wyczuwalne nuty to bergamotka i jagody, w sercu kroluje magnolia i piwonia, a baza jest neco szyprowa; czuc mech debu, ale takze drzewo cedrowe i slodkawo-animalistyczne pizmo.
Butelka sliczna.
Polecam bez whania - doskonaly zapach z doskonala projekcja!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess for Women marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess for Women marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Elle Versace Bright Crystal Versace Yellow Diamond Cacharel Noa Elizabeth Arden Sunflowers Jimmy Choo Jimmy Choo Oriflame M by Marcel Marongiu Lancome Hypnose Yves Rocher Neblina Coty Pret a Porter Avon Extraordinary Guess Guess Seductive Shiseido Zen Oriflame Eclat Weekend Yves Rocher Voile d'Ambre Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Priscilla Presley Indian Summer Christian Dior Dior Addict 2 Chopard Casmir Burberry London