Marki » F-H » « Grupy

Guess by Marciano for Men Guess dla mężczyzn

Guess by Marciano for Men Guess dla mężczyzn

Guess by Marciano for Men Guess dla mężczyzn Zdjęcia Guess by Marciano for Men Guess dla mężczyzn Zdjęcia

Guess by Marciano for Men marki Guess to perfumy dla mężczyzn. Guess by Marciano for Men został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pieprz, mandarynka, imbir, nuty przyprawowe, lawenda, szałwia, fiołek, neroli, karambola, rozmaryn, heban, paczula, ambra, skóra i piżmo.

Pieprz Mandarynka Imbir Nuty przyprawowe Lawenda Szałwia Fiołek Neroli Karambola Rozmaryn Heban Paczula Ambra Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess by Marciano for Men by Guess.

Identite for Men
Tomo

Guess by Marciano for Men Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Miałem i szybko odsprzedałem. Zapach dla mnie w 100% kobiecy. Jakieś landrynki,słodko,aż mnie muli. Lubię słodziaki,ale ten to dla mnie porażka,nawet za połowę jego ceny by mnie nie przekonał,nawet 10 zł.
Parametry edt.też bida z nędzą.
Ogólnie tylko flakon trzyma jakiś tam poziom - marka Guess jak zawsze też trzyma swój ustalony poziom - poziom taniego odświeżacza do toalety .
Odpada

Arsenicum
Arsenicum

Pierwsza recenzja na fragrantice... Zdecydowanie za późno! Mija 7 lat od premiery tych świetnych, uniseksowych perfum.
Marka Guess nie przyciąga. Ich zapachy są dość drogie w stacjonarkach, zaś w internecie można je kupić za bezcen. Sęk w tym, że nikomu (w tym mnie), nie chce się testować ich perfum podczas odwiedzin perfumerii, bo jest wiele innych, ciekawszych rzeczy do powąchania. By Marciano znam od dawna, a z ofertą marki zapoznałem się niedawno, w dodatku po macoszemu. Mimo wszystko, chyba się nie zaszachuje, jeśli bez dokładnej znajomości wszystkich zapachów powiem, że to ich najlepsze perfumy. Jeśli mają coś ciekawszego, to z przyjemnością się ukorzę i poinformuje Was o tym w kolejnym wpisie.

Imbir, herbata, słodkie owoce i słodkie drewna. Chociaż w tym wypadku, bardziej pasuje przymiotnik "słodkawe". W bazie trochę pyłu, niedociągnięć i więcej męskiego polotu. Konstrukcja jest prosta, według mnie, po prostu dwuakordowa. Ale to dobrze, bo nie muszę się rozpisywać i mogę zachęcić do testów tego niewiarygodnie (jak za takie pieniądze) dobrego zapachu. Gratka dla fanów takich dzieł jak Tea for Two, czy Five o'clock, przy czym by Marciano stoi zdecydowanie bliżej propozycji Lutensa, a w akordzie bazowym skręca w swoją unikalną stronę, w której wyczujemy pieprz i... słodkie pomarańcze z Liberte(?). Mam ogromną nadzieję na to, że ten zapach będzie się rozwijał na Was tak, jak na mnie. Wiem, że nie muszę mieć TfT, czy herbatki Lutensa - są to drogie gadżety, bez których śmiało mogę się obejść. Jednak nie mogę przejść obojętnie obok takiej okazji! 70zł za doskonale skomponowane, trwałe i stosunkowo mocne perfumy! Na koniec dodam, że propozycja Guess nie odstaje od wymienionych w tym wpisie, ani jakościowo, ani kompozycyjnie.

Guess by Marciano for Men by Guess 1.75 out of 5 based on 8 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess by Marciano for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess by Marciano for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess by Marciano for Men marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess by Marciano for Men marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Paul Sebastian Design for Men Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Slava Zaitsev Autenthic Maroussia Demeter Fragrance La Vida Latina Saguaro Cactus Il Profvmo Pioggia Salata Smell Bent Commando Mexx Mexx First Sunshine Woman Yves Rocher Cerise Bigarreau Laurence Dumont Charmes Secrets: Nuit Sensuelle Clive Christian C for Women Jeanne Arthes Amore Mio Jeanne Arthes Boum Honey