Marki » F-H » orientalno - fougere « Grupy

Guess Suede Guess dla mężczyzn

Guess Suede Guess dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

skórzany

Guess Suede marki Guess to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Guess Suede został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ellen Molner. Nutami głowy są ananas, bergamotka i tangeryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, lawenda, szałwia i kardamon; nutami bazy są balsam peruwiański, drzewo sandałowe, mahoń, zamsz i wetyweria.

Ananas Bergamotka Tangeryna

Gałka muszkatołowa Lawenda Szałwia Kardamon

Balsam peruwiański Drzewo sandałowe Mahoń Zamsz Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess Suede by Guess.

Guess Suede Recenzje Perfum

Guess Suede by Guess 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess Suede, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess Suede, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess Suede marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess Suede marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Guerlain Jicky Jean Paul Gaultier Le Male Puma Puma Man Police Wings Pour Homme Alviero Martini GeoBlack Man David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Hermes Hermessence Brin de Reglisse Bugatti Bugatti Homme Pierre Balmain BalMan MDCI Parfums Invasion Barbare Alexa Lixfeld 003 Adolfo Dominguez U Black Hombre