Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Guess Seductive Wild Summer Guess dla kobiet

Guess Seductive Wild Summer Guess dla kobiet

wodny
Guess Seductive Wild Summer Guess dla kobiet Zdjęcia Guess Seductive Wild Summer Guess dla kobiet Zdjęcia

Guess Seductive Wild Summer marki Guess to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Guess Seductive Wild Summer został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Nyberg. Nutami głowy są gruszka, czerwone jagody i liczi; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i róża; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, wanilia i piżmo.

Gruszka Czerwone jagody Liczi

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża

Drzewo kaszmirowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess Seductive Wild Summer by Guess.

Outspoken Fresh

Guess Seductive Wild Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess Seductive Wild Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess Seductive Wild Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess Seductive Wild Summer marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess Seductive Wild Summer marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Spring Flower Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Gap Velvet Bloom No.695 Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense Victoria`s Secret Dream Angels Wish Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 Gianfranco Ferre In The Mood For Love Corine de Farme Witch Hay Lin Marbert Sun InStyle Sex in The City Sexy Oriflame The Babes Crazy Kiwi