Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Guess Original Guess dla kobiet

Guess Original Guess dla kobiet

Guess Original marki Guess to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Guess Original został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, mandarynka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, hiacynt i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, ambra, wanilia i korzeń irysa.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Mandarynka Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Hiacynt Konwalia

Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Ambra Wanilia Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess Original by Guess.

Guess Original Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess Original marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess Original marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Givenchy Amarige D'Amour Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Christian Dior Dior Dior Prince Matchabelli Cachet Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Ineke Balmy Days & Sundays L`Erbolario Patchouli Trussardi Fresh Brut Parfums Prestige Babe Novaya Zarya Russkie Uzori Galimard Soir De Grasse