Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Guess Man Guess dla mężczyzn

Guess Man Guess dla mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 4

Guess Man marki Guess to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Guess Man został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Steve Demercado. Nutę głowy stanowi piołun; nutami serca są gałka muszkatołowa, biały pieprz, imbir i lawenda; nutami bazy są drzewo sandałowe, balsam peruwiański, jodła, ambra, piżmo i zamsz.

Piołun

Gałka muszkatołowa Biały pieprz Imbir Lawenda

Drzewo sandałowe Balsam peruwiański Jodła Ambra Piżmo Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess Man by Guess.

Guess Man Recenzje Perfum

gurlen87
gurlen87

Nie jest taki zły, jak można byłoby wnioskować po cenie i marce nie szczególnie specjalizującej się w zapachach. Otwarcie trochę odrzuciło, lecz z biegiem kolejnych minut kompozycja ujawnia coraz bardzie radosny charakter wyznaczony nutami trawiasto-imbirowymi w towarzystwie czegoś słodkawo-drzewnego. Moje myśli idą troszkę w stronę Envy. Nie boję się tego porównania, bo dla mnie Gucci E. nie jest świętym gralem, a Guess może stanowić całkiem dobry o wiele tańszy zamiennik. Oczywiście do jakości użytych składników można mieć zastrzeżenia, bo trwałość ledwo dobija 6-7h przy umiarkowanej projekcji.
Kompleksowa ocena.
Kompozycja: 6/10
Parametry:4/10
Flakon:3/10

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess Man marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess Man marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir Campos de Ibiza Mandarina Roger & Gallet Cedrat Carthusia Mediterraneo Clive Christian 1872 Men Elizabeth Arden Daytona 500 Miller Harris Fleurs de Bois Tommy Hilfiger Tommy JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue