Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Guess Gold Guess dla kobiet

Guess Gold Guess dla kobiet

Guess Gold marki Guess to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Guess Gold został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claudette Belnavis. Nutami głowy są ananas, jabłko i cytryna; nutami serca są jaśmin, hiacynt, lilia wodna i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wetyweria.

Ananas Jabłko Cytryna

Jaśmin Hiacynt Lilia wodna Róża

Drzewo sandałowe Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess Gold by Guess.

Guess Gold Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Powiem szczerze, że ten zapach średnio mi się podoba. Jets taki poprostu zwyczajny, nie doszukałam się w nim niczego co mogłoby mnie zainteresować na tyle, by zakupić flakonik. Na mojej skórze dominuje tylko i wyłącznie jaśmin, dośc ciężki i przytłaczający. W ciepły dzień ten zapach autentycznie mnie drażnił. Dużo bardziej podoba mi się Guess I´m Yours.

amanda
amanda

O tak , właśnie jak twierdzi Monika czując podobieństwo do Obsession Night , które jest dosyć uderzające.
Bardziej wyczuwalne są w nim kwiaty niż owoce, które będąc w pierwszej bazie szybko uciekają ustępując miejsca kwiatom.
Podobają mi się te kwiaty wplecione w ciepłe balsamiczne tło drzewa sandałowego , które pięknie ociepla całość nadając mu wymiar zapachu przyjemnego na pierwsze jesienne chłody.

monika690
monika690

Już wiem co mi przypomina Guess Gold, Obsession Night Kleina. Guess rozwija bardziej w kierunku słodkiego owocu, a Obsession w kierunku białych kwiatów gorzkiego dzięgla. Podobna kategoria zapachowa, wolę jednak Obsession.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Uwielbiam!!!
Jestem zdecydowanie na TAK!
Guess Gold zostal stworzony w duchu Euphorii i John'a Varvatos'a.
Nuty glowy sa bardzo soczyste; jablko, ananas, cytryna nawzajem sie uzupelniaja i tworza romantyczna aure wokol mnie.
Po pol godzinie, zapach robi sie odrobine bardziej powazny; najbardziej wyczuwam hiacynta i wodny aromat lotosu.
Baza jest bardzo zmyslowa; drzewo sandalowe lekko ja wysladza, a ambra sprawia ze chce sie doslownie wtulic we wlasna skore.
Guess Gold jest swietnym zapachem do spolki z Guess Silver. Posiadam oba zapachy i uwielbiam ich uzywac naprzemiennie.
Guess Gold jest doskonalym wyborem na jesien i zime; otula i rozwesela.
Super do biura, doskonaly na formalne spotkania biznesowe.
Trwalosc i moc znakomita!
Butelka ladna.
Goraco polecam!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess Gold marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess Gold marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Idole d`Armani Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Ghost Ghost Chanel Allure eau de parfum Givenchy Ange ou Demon Lancome Hypnose Yves Saint Laurent Baby Doll Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Fendi Palazzo Hugo Boss Deep Red Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Franck Olivier Franck Olivier Christian Dior Pure Poison Elixir Paco Rabanne Ultrared Guess Guess By Marciano Britney Spears Circus Fantasy Cacharel Noa Perle Guess Guess Seductive Alexander McQueen My Queen Bruno Banani Pure Woman