Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Guess Girl Guess dla kobiet

Guess Girl Guess dla kobiet

Guess Girl Guess dla kobiet Zdjęcia Guess Girl Guess dla kobiet Zdjęcia Guess Girl Guess dla kobiet Zdjęcia

Guess Girl marki Guess to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Guess Girl został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Nutami głowy są malina, melon i bergamotka; nutami serca są orchidea, lilia i akacja; nutami bazy są australijskie drzewo sandałowe i madagaskarska wanilia.

Malina Melon Bergamotka

Orchidea Lilia Akacja

Australijskie drzewo sandałowe Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess Girl by Guess.

La Vie de Boheme

Guess Girl Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Typowo dziewczęcy, podstawówkowy ewentualnie gimnazjalny zapach gdzie pierwsze skrzypce gra musująca malina.Niezbyt słodka, niezbyt nachalna. Są tu jeszcze jakieś inne owoce, ale całość to jedna papka, nie do zdefiniowania. Łatwo go zapomnieć, bo to nic nadzwyczajnego.

tekturowa
tekturowa

Fajniutkie ;)

Mój nowy nabytek, kupiłam pod wpływem emocji i slicznego flakonika przypominającego wiosenny kwiat.
Ehh... Babą w końcu jestem, brakuje mi kwiatów, slońca, ciepła i wiosennego deszczu.

Zapach jest delikatny, słodki i figlarny.
Przypomina mi znany juz wczesniej zapach ale za cholerę nie moge sobie przypomieć jaki.

Czuc w nim maliny, melona i wanilię. Na końcu robi sie lekko cierpko tak jakby granat(którego nie ma)
Mniejsza z tym.

Jest lekko, przyjemnie i wiosennie. Póki co to mój faworyt.
Nie dusi wiec mozna się smiało pryskać nie bojąc sie ze zabijemy zapachem ludzi z pracy i w komunijacji miejskiej.

Ogólnie polecam, aczkolwiek zapach dośc standardowy, nie ma w sobie nic co by go wyrózniało ;)

Guess Girl by Guess 3.21 out of 5 based on 14 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess Girl marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess Girl marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Moschino Funny! Guess Guess Seductive Jimmy Choo Jimmy Choo Playboy Play It Sexy Givenchy Play For Her Britney Spears Fantasy Salvador Dali Sun & Roses Guess Guess By Marciano Rihanna Nude Giorgio Armani Emporio Armani Lei Avon Little Red Dress Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Puma Flowing Calvin Klein CK IN2U for Her Giorgio Armani Armani Mania Torrente L`Or de Torrente Guess Guess Seductive I'm Yours Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Calvin Klein CK One Shock For Her The Different Company Sublime Balkiss