Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Guess Dare Limited Edition Guess dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

tropikalny
Guess Dare Limited Edition Guess dla kobiet Zdjęcia

Guess Dare Limited Edition marki Guess to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Guess Dare Limited Edition został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są liczi, jabłko i grejpfrut; nutami serca są konwalia, jaśmin, i kwiat gruszy; nutami bazy są cedr, białe piżmo i wanilia.

Liczi Jabłko Grejpfrut

Konwalia Jaśmin Kwiat gruszy

Cedr Białe piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess Dare Limited Edition by Guess.

Guess Dare Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess Dare Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess Dare Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess Dare Limited Edition marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess Dare Limited Edition marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain My Insolence Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Esprit Connect for Her Halston Unbound Avon Chic in Black Les Parfums de Rosine Rose d`Ete Popy Moreni Popy Moreni de Fete La Bouquetiere La Creatrice John Galliano Parlez-Moi d’Amour Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Love Struck