Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Guess Dare Limited Edition Guess dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

tropikalny
Guess Dare Limited Edition Guess dla kobiet Zdjęcia

Guess Dare Limited Edition marki Guess to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Guess Dare Limited Edition został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są liczi, jabłko i grejpfrut; nutami serca są konwalia, jaśmin, i kwiat gruszy; nutami bazy są cedr, białe piżmo i wanilia.

Liczi Jabłko Grejpfrut

Konwalia Jaśmin Kwiat gruszy

Cedr Białe piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess Dare Limited Edition by Guess.

Guess Dare Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess Dare Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess Dare Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess Dare Limited Edition marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess Dare Limited Edition marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Romance Lancetti Etre Femme Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Cologne Lulu Castagnette Luluforever Crabtree & Evelyn Nadira Novae Plus Pink Miss Caty Cat Pink Room Parfum No 1 Acqua di Stresa Fiori di Stresa Marbert Scarf Taormina Oscar de la Renta Oscar Tropical Jeanne Arthes Lover