Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Guess Dare Guess dla kobiet

Guess Dare Guess dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 3

Guess Dare Guess dla kobiet Filmy
Guess Dare Guess dla kobiet Zdjęcia Guess Dare Guess dla kobiet Zdjęcia Guess Dare Guess dla kobiet Zdjęcia

Guess Dare marki Guess to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Guess Dare został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Jovanovic. Nutami głowy są kumkwat, kwiat cytryny i kwiat gruszy; nutami serca są kwiat kaktusa, dzika róża i jaśmin; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i kokos.

Kumkwat Kwiat cytryny Kwiat gruszy

Kwiat kaktusa Dzika róża Jaśmin

Piżmo Nuty drzewne Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess Dare by Guess.

Wish of Happiness

Guess Dare Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

Spryskałam się Guess Dare i mam lato w środku zimy. Czytam o fluoksetynie (nazwa organicznego związku chemicznego, którym jest Prozac - lek przeciwdepresyjny) 'Należy do selektywnych inhibitorów zachwytu zwrotnego serotoniny' - miało być 'wychwytu'. Najwyraźniej Guess Dare sprawdza się jako zmieniający odbiór szarej rzeczywistości gruszkowo - kumkwatowy Prozac.
Może i kompocik, ale takie kompociki latem, przy wysokiej temperaturze bardzo lubię. Jest uroczy i tak słabej trwałości i projekcji, że ma się ochotę nim potrząsnąć żeby zebrał się w sobie i wykrzesał więcej mocy. Pierwszym skojarzeniem z innym zapachem było V Valentino, które mimo braku w składzie na Fragrantice, podobno zawiera gruszkę i kumkwat. Przypomina też Wish of Happiness Avonu, ale w Guess Dare zamiast owocu jest kwiat gruszy, przez co zapach jest mniej oczywisty. Gdyby nie słabe parametry, byłby moim stałym kompocikiem na lato, a tak to nie wiem, czy jeszcze kiedyś zdecyduję się na zakup.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess Dare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess Dare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess Dare marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess Dare marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Banana Republic Alabaster Jil Sander Style ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Salvador Dali ITISLOVE Max Mara Kashmina Touch Avon Spotlight Bruno Acampora Seplasia Bvlgari BLV Eau d`Ete Humiecki & Graef Bosque Eisenberg Back To Paris Novaya Zarya Mon Bijou