Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Guess Dare Guess dla kobiet

Guess Dare Guess dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 2

Guess Dare Guess dla kobiet Filmy
Guess Dare Guess dla kobiet Zdjęcia Guess Dare Guess dla kobiet Zdjęcia Guess Dare Guess dla kobiet Zdjęcia

Guess Dare marki Guess to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Guess Dare został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Jovanovic. Nutami głowy są kumkwat, kwiat cytryny i kwiat gruszy; nutami serca są kwiat kaktusa, dzika róża i jaśmin; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i kokos.

Kumkwat Kwiat cytryny Kwiat gruszy

Kwiat kaktusa Dzika róża Jaśmin

Piżmo Nuty drzewne Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guess Dare by Guess.

Guess Dare Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guess Guess Dare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guess Guess Dare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guess Dare marki Guess. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guess Dare marki Guess reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
D`Orsay La Dandy La Perla Charme Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Benetton B. United Jeans Man Juliette Has A Gun Citizen Queen Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Tocca Stella Pink Room Parfum Pour Toi Succes de Paris Fujiyama Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go InStyle Sex in The City Seduce IKKS Private Only for Men