Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Vol de Nuit Evasion Guerlain dla kobiet

Vol de Nuit Evasion Guerlain dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Vol de Nuit Evasion Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Vol de Nuit Evasion marki Guerlain to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Vol de Nuit Evasion został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są brzoskwinia i róża; nutami serca są irys i jaśmin; nutami bazy są ambra, wanilia i wyszukane drewna.

Brzoskwinia Róża

Irys Jaśmin

Ambra Wanilia Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vol de Nuit Evasion by Guerlain.

Tocade

Vol de Nuit Evasion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Vol de Nuit Evasion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Vol de Nuit Evasion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vol de Nuit Evasion marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vol de Nuit Evasion marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Etro Shaal Nur Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily Dana Ambush original Geoffrey Beene Grey Flannel Miller Harris L`Air de Rien Ajmal Al Shams Special Edition Ramon Molvizar Luna Moon Ava Luxe Hong Kong Garden M. Micallef Patchouli Esteban Cedre