Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Vetiver Sport Guerlain dla mężczyzn

Vetiver Sport Guerlain dla mężczyzn

Vetiver Sport Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Vetiver Sport Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Vetiver Sport marki Guerlain to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Vetiver Sport został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa i pieprz; nutami bazy są fasolka tonka i wetyweria.

Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Pieprz

Fasolka tonka Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Sport by Guerlain.

Vetiver Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Vetiver Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Vetiver Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Sport marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Sport marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Celine Celine Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo Acqua di Biella Baraja Azzaro Acteur Nicolai Parfumeur Createur New York Jo Wood Organics Usiku Nez a Nez Foret de Becharre Indult Reve En Cuir The American Line Marines - Devil Dog Diane von Furstenberg D Ulric de Varens Creation N° 44 Galimard Galimar