Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Vetiver Sport Guerlain dla mężczyzn

Vetiver Sport Guerlain dla mężczyzn

Vetiver Sport Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Vetiver Sport Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Vetiver Sport marki Guerlain to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Vetiver Sport został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa i pieprz; nutami bazy są fasolka tonka i wetyweria.

Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Pieprz

Fasolka tonka Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Sport by Guerlain.

Vetiver Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Vetiver Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Vetiver Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Sport marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Sport marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
L`Artisan Parfumeur Dzongkha Davidoff Adventure Juicy Couture Dirty English for Men Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown Absolument Parfemeur Absolument Homme Avon Ironman Dianne Brill Cosmetics Dianne Brill Donna Karan DKNY Men Summer 2009 O Boticario Egeo Dolce Bath and Body Works Riceflower & Shea Vero Profumo onda eau de parfum Smell Bent One