Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vetiver Frozen Fragrance Guerlain dla mężczyzn

Vetiver Frozen Fragrance Guerlain dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Vetiver Frozen Fragrance Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Vetiver Frozen Fragrance Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Vetiver Frozen Fragrance marki Guerlain to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Vetiver Frozen Fragrance został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są pomarańcza, lima i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, pieprz i neroli; nutami bazy są fasolka tonka i wetyweria.

Pomarańcza Lima Bergamotka

Gałka muszkatołowa Pieprz Neroli

Fasolka tonka Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Frozen Fragrance by Guerlain.

Vetiver Frozen Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Vetiver Frozen Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Vetiver Frozen Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Frozen Fragrance marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Frozen Fragrance marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Hugo XY Parfums Elite Elite Model Attitude for Him Gant Gant Liquid Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Calvin Klein CK IN2U POP for Him Crabtree & Evelyn Nomad Odori Iris Borotalco Acqua di Borotalco Perfumer`s Workshop Samba Natural Man Nez a Nez Figues et Garçons Nicolai Parfumeur Createur Baladin