Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Vetiver Eau Glacee Guerlain dla mężczyzn

Vetiver Eau Glacee Guerlain dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Vetiver Eau Glacee Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia Vetiver Eau Glacee Guerlain dla mężczyzn Zdjęcia

Vetiver Eau Glacee marki Guerlain to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Vetiver Eau Glacee został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Nutami głowy są bergamotka, lima i pomarańcza; nutami serca są neroli, gałka muszkatołowa i pieprz; nutami bazy są wetyweria i fasolka tonka.

Bergamotka Lima Pomarańcza

Neroli Gałka muszkatołowa Pieprz

Wetyweria Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Eau Glacee by Guerlain.

Vetiver Eau Glacee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Vetiver Eau Glacee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Vetiver Eau Glacee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Eau Glacee marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Eau Glacee marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Cerruti 1881 Men Pino Silvestre Pino Silvestre Extreme Tom Tailor New Experience Man Trussardi Python Uomo Paco Rabanne Tenere Jovoy Paris Fougere Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Jean Charles Brosseau The Brun Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme Azzaro Travelling Houbigant Fougere Royale (2010)