Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Too Much? Guerlain dla kobiet

Too Much? Guerlain dla kobiet

żółtych kwiatów
Too Much? Guerlain dla kobiet Zdjęcia Too Much? Guerlain dla kobiet Zdjęcia Too Much? Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Too Much? marki Guerlain to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Too Much? został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są mimoza i bergamotka; nutami serca są mimoza, lilia i hiacynt; nutami bazy są benzoes, jaśmin i narcyz.

Mimoza Bergamotka

Mimoza Lilia Hiacynt

Benzoes Jaśmin Narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Too Much? by Guerlain.

Champs Elysees Eau de Toilette

Too Much? Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Too much?... Nie, w sam raz! A jeśli, to nawet za mało...we flakoniku...Stosuję ostrożnie i z pietyzmem...Too much? Nie, sucha żółta jak czerwcowe słońce mimoza w otoczeniu kremowej lilii, podpartej o korzenny narcyz, kusi chabrem i obezwładniającą mocą hiacyntu, uładzona jaśminem i delikatną smużką miękkiego trochę niepokornego benzoesu...wiosna we flakonie, żółcie i delikatne migoczące złotem światełka, jak na obrazach impresjonistów, albo jak odbicie promieni słonecznych w tafli jeziora na spacerze w parku ciepłym majowym popołudniem...Jestem zauroczona, rzadko tak wzruszona...Too much? Nie - miłość i wiosna? Tak - nigdy za wiele!

Z reguły nie przepadam za lżejszymi wersjami klasyków, ale Too Much to wyjątek od tej reguły.

Jest oczywiście bardzo podobny do Champs Elysees, ale lżejszy, migoczący, delikatnie wibrujący. To mieszanka delikatnej brzoskwini z równie delikatną mimozą.

Od klasyka odróżnia go również dużo subtelniejsza baza, co jest z jednej strony atutem - bo migdały i wanilia w klasycznym Champs...niepotrzebnie obciążały całą kompozycję - z drugiej jest minusem, bo przez to zapach jest niestety mało trwały:(

Ale warto go poznać choćby dla tych przepięknych nut otwarcia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Too Much?, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Too Much?, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Too Much? marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Too Much? marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Pierre Balmain Vent Vert Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Estée Lauder Amber Mystique Serge Lutens Ambre Sultan Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Hermes Eau des Merveilles Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Coty Pret a Porter Serge Lutens Feminite du Bois Bottega Veneta Bottega Veneta Zara Zara Fig Al-Rehab Saat Safa L`Occitane en Provence Ambre & Santal Lalique Amethyst Emanuel Ungaro Apparition Avon Rare Sapphires Lolita Lempicka Minuit Noir Emanuel Ungaro Desnuda Gres Cabaret Giorgio Armani Mania