Marki » F-H » orientalne « Grupy

Tonka Imperiale Guerlain dla kobiet i mężczyzn

migdałowy
tytoniowy
Tonka Imperiale Guerlain dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tonka Imperiale marki Guerlain to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tonka Imperiale został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są bergamotka, gorzki migdał i rozmaryn; nutami serca są jaśmin, fasolka tonka i tytoń; nutami bazy są kadzidło, cedr i sosna.

Bergamotka Gorzki migdał Rozmaryn

Jaśmin Fasolka tonka Tytoń

Kadzidło Cedr Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tonka Imperiale by Guerlain.

Fourreau Noir
Fève Délicieuse
Tonka

Tonka Imperiale Recenzje Perfum

Maialen
Maialen

All about Tonka bean.A także o migdałach i tytoniu.
Relaksujący zapach.Osobiście kojarzy mi się z...tytoniem
Golden Virginia,waniliowa Virginia dla jasności.
Nuta tytoniu jest dyskretna i pojawia się co jakiś czas.
Delikatny i mocny(ale nie przesadnie)jednocześnie.
Czuły brutal ponieważ moc Tonka Imperiale objawia się od czasu do czasu,ale taki urok mojej skóry.
Nic mądrego już nie wymyslę/nie napiszę.Moi poprzednicy idealnie sprecyzowali TI.Zgadzam się z nimi oczywiście.

Szozda
Szozda

Zgadzam się z recenzją Vertigo. To piękny zapach. I czuć że jest luksusowy.
Zdecydowanie czuć tonkę, na bogatości. Nie określiłabym tego zapachu jako typowy gourmand. Jest słodki to prawda, lekką orientalną słodyczą i uwierzcie mi że czuć najwyższą jakość składników. W reminiscence tonka też czuć tonkę i mimo że go lubię to przy imperiale prezentuje się niczym Konkordia Knurów przy Realu Madryt.

vertigo
vertigo

Niesamowite! Wyrafinowane, hedonistyczne perfumy.
Słodkie, migdałowe goryczą skórki świeżych migdałów, aromatyczne i po trochu: drzewne, ziołowe, ziemiste ... I przede wszystkim 'tonkowe'!!!
Całe tony tonki. Tonkowy raj :)
Tonka Imperiale ma też w sobie odrobinę cytrusowej ostrości.
Dla mnie to znakomity gourmand w wersji supreme. Choć to zdecydowanie więcej niż gourmand. Jego moc, słodycz i ciepło jest zdecydowanie orientalne.
Tonka Imperiale w pełni zasługuje na swoją nazwę. I cenę chyba też ... Każda kropelka mojej odlewki jest dla mnie na wagę złota.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Tonka Imperiale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Tonka Imperiale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tonka Imperiale marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tonka Imperiale marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Amber Absolute Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Tom Ford Tobacco Vanille L`Artisan Parfumeur Tea for Two Frapin 1270 Byredo Pulp Serge Lutens Ambre Sultan Escentric Molecules Molecule 01 Yves Rocher Neonatura Cocoon Lubin Idole Eau de Parfum Tom Ford Sahara Noir Prada Infusion d'Iris Penhaligon`s Juniper Sling Hermes Eau des Merveilles Hermes L’Ambre des Merveilles Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Parfumerie Generale Bois Naufrage Byredo Gypsy Water Serge Lutens Fille en Aiguilles