Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été) Guerlain dla kobiet

Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été) Guerlain dla kobiet

żółtych kwiatów
Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été) Guerlain dla kobiet Zdjęcia Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été) Guerlain dla kobiet Zdjęcia Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été) Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été) marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été) został wydany w 1999 roku. Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été) stworzyli Jean-Paul Guerlain i Mathilde Laurent. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (roślina), irys, jaśmin, ylang-ylang, wanilia, heliotrop, róża, lilia, mięta, gruszka i cytrusy.

Goździk (roślina) Irys Jaśmin Ylang-ylang Wanilia Heliotrop Róża Lilia Mięta Gruszka Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été) by Guerlain.

Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été) Recenzje Perfum

Bardzo przyjemny – kremowy ylang w połączeniu z goździkiem, odrobiną pudrowego heliotropu i irysa. Całość miękka, otulająca skórę niczym najwyższej jakości olejek do opalania. Nie jest intensywny, ale dobrze wyczuwalny przez cały dzień.

marialisa
marialisa

Terracotta to limitowanka Guerlain, wypuszczona razem z serią kosmetyczną o tej samej nazwie. Nazwa nawiązuje do koloru opalenizny, a co sie z tym wiąże - do słońca, plaży i piaseczku;) W zimie więc doskonale spełni rolę nostalgicznego czasoumilacza dla wszystkich tęskniących za latem i urlopem. Skojarzenie z Diuną jest nieprzypadkowe, bowiem w Terracotcie puder ylangowy wiedzie prym. Aromat jest bardzo pudrowy, kojący, dośc prosty, ale pozytywny ze wszech miar. Bardzo przyjemny zapach!

gugusia
gugusia

Całkiem przyjemny zapach. Alkoholu zero... Faktycznie moje pierwsze skojarzenie to zapach słońca.. Coś w klimacie Dune. Ale jak Dune nie znoszę, tak ten zapach mnie nie odrzucił.
Czuć i goździki (dużo goździków!) i iirysa i sporą dawkę wanilii.
Taki zapach troszkę w klimacie retro. Czuć, że z zeszłego wieku
Trwałość mizerna - 2 h.
Flakon brzydki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été) marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terracotta Voile d'Été (No.25, Quand Vient l'Été) marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Parfum des Merveilles Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Giorgio Armani Armani Code Sheer Yves Saint Laurent Cinema Gold Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Floris China Rose Lubin Nuit de Longchamp Ted Baker Secondscent D.S. & Durga My Indian Childhood Ulric de Varens Isa Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender Gres Cabotine Gold