Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Terracotta Voile d'Ete Guerlain dla kobiet

Terracotta Voile d'Ete Guerlain dla kobiet

Terracotta Voile d'Ete Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Terracotta Voile d'Ete marki Guerlain to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Terracotta Voile d'Ete został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Paul Guerlain. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (roślina), irys, jaśmin, ylang-ylang, wanilia, bergamotka, heliotrop, róża, lilia, mięta i gruszka.

Goździk (roślina) Irys Jaśmin Ylang-ylang Wanilia Bergamotka Heliotrop Róża Lilia Mięta Gruszka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terracotta Voile d'Ete by Guerlain.

Terracotta Voile d'Ete Recenzje Perfum

Bardzo przyjemny – kremowy ylang w połączeniu z goździkiem, odrobiną pudrowego heliotropu i irysa. Całość miękka, otulająca skórę niczym najwyższej jakości olejek do opalania. Nie jest intensywny, ale dobrze wyczuwalny przez cały dzień.

marialisa
marialisa

Terracotta to limitowanka Guerlain, wypuszczona razem z serią kosmetyczną o tej samej nazwie. Nazwa nawiązuje do koloru opalenizny, a co sie z tym wiąże - do słońca, plaży i piaseczku;) W zimie więc doskonale spełni rolę nostalgicznego czasoumilacza dla wszystkich tęskniących za latem i urlopem. Skojarzenie z Diuną jest nieprzypadkowe, bowiem w Terracotcie puder ylangowy wiedzie prym. Aromat jest bardzo pudrowy, kojący, dośc prosty, ale pozytywny ze wszech miar. Bardzo przyjemny zapach!

gugusia
gugusia

Całkiem przyjemny zapach. Alkoholu zero... Faktycznie moje pierwsze skojarzenie to zapach słońca.. Coś w klimacie Dune. Ale jak Dune nie znoszę, tak ten zapach mnie nie odrzucił.
Czuć i goździki (dużo goździków!) i iirysa i sporą dawkę wanilii.
Taki zapach troszkę w klimacie retro. Czuć, że z zeszłego wieku
Trwałość mizerna - 2 h.
Flakon brzydki.

Terracotta Voile d'Ete by Guerlain 4.50 out of 5 based on 3 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Terracotta Voile d'Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Terracotta Voile d'Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terracotta Voile d'Ete marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terracotta Voile d'Ete marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden True Love Avon Far Away Dreams Joop! Muse Ebba Los Angeles Miss Natasha Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre E. Coudray Esperys Marc Jacobs Essence Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 Tocca Aqua Profumata Catania Stella McCartney Stella Velvet Swiss Arabian Khawla