Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Sous le Vent Guerlain dla kobiet

Sous le Vent Guerlain dla kobiet

Sous le Vent Guerlain dla kobiet Zdjęcia

Sous le Vent marki Guerlain to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sous le Vent został wydany w 1933 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Guerlain. Nutami głowy są lawenda, estragon i bergamotka; nutami serca są nuty zielone, jaśmin i goździk (roślina); nutami bazy są irys i nuty drzewne.

Lawenda Estragon Bergamotka

Nuty zielone Jaśmin Goździk (roślina)

Irys Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sous le Vent by Guerlain.

Sous le Vent Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Guerlain Sous le Vent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Guerlain Sous le Vent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sous le Vent marki Guerlain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sous le Vent marki Guerlain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Davidoff Echo Woman Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Tom Ford Black Violet Emilio Pucci Vivara (2007) Celine Magic Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche La Prairie Life Threads Platinum Atkinsons Euforia O Boticario Accordes Harmonia Stefano Canturi Canturi